Reklama

Reklama

Tomasz Kammel wymownie żegna Macieja Musiała

Tomasz Kammel i Maciej Musiał współprowadzili razem "The Voice of Poland". Musiał postanowił jednak odejść z programu, a Kammel wystosował obszerne pożegnanie.

Maciej Musiał i Tomasz Kammel. "The Voice of Poland"

Wiele wskazuje na to, że Tomasz Kammel i Maciej Musiał zżyli się na planie muzycznego show "The Voice of Poland". Duet prowadził program wspólnie od 10. edycji. 

Gdy Maciej Musiał podjął decyzję o odejściu (postanowił skupić się na rozwoju kariery aktorskiej), Tomasz Kammel pożegnał go w obszernym wpisie. 

"No i poszło. Zaczynamy blindy dwunastego sezonu @voiceofPoland 10 lat i tylko jedna trochę dłuższa przerwa między pierwszą, a drugą edycją" - rozpoczął Tomasz Kammel. "W tym roku pierwszy raz bez @maciejmusial_official. Będzie mi go brak, ale gdy pomyślę w imię czego zrezygnował, mogę się tylko uśmiechać trzymając mocno kciuki" - dodał.

Reklama

Tomasz Kammel żegna Macieja Musiała

"I niech się stara, bo jakiś czas temu zapowiedziałem, że jeśli będzie odbierał pewną szczególną statuetkę, ja będę siedział na widowni w #kodaktheatre w Los Angeles i bił brawo:))" - podkreślił Tomasz Kammel. 

Maciej Musiał odpowiedział na życzenia swojego byłego współpracownika. "Tomku to był wyjątkowy czas, dziękuje Ci za to" - napisał na Instagramie.  

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje