Reklama

Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

Po sześciu miesiącach castingów nadchodzi finał konkursu dla modelek Schwarzkopf The Look Of The Year 2014. Gala odbędzie się w piątek 29 sierpnia w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi. Zmierzy się w nim 15 dziewcząt. W jury konkursu zasiądą m.in. duety projektantów Bohoboco oraz Paprocki & Brzozowski, projektantka Viola Piekut oraz założycielki marki Bizuu.

Reklama

Finał będzie transmitowany na antenie TVP 2. Poprowadzą go Tomasz Kammel i Maciej Musiał, którzy jako konferansjerzy docierali się ze sobą na planie "The Voice of Poland". - Jesteśmy podzieleni na role. Ja będę pewnie na głównej scenie, natomiast Maciek pokaże, co dzieje się na backstage'u. Dzięki pracy w "The Voice" ma wielkie doświadczenie w pracy za kulisami - mówi Kammel.

- Kulisy są fenomenalne. Tam dzieją się bardzo interesujące rzeczy. Ludzi fascynuje nie tylko to, co dzieje się na pierwszym planie, ale też, jak wyglądają wydarzenia od zaplecza - sądzi gwiazda telewizji.

- Myślę, że nasza rola z Maćkiem, to wlać w dziewczyny trochę optymizmu, spuścić powietrze, jeśli bańka będzie za bardzo napompowana - zaznacza Kammel.

Przy okazji konferencji zapowiadającej The Look Of The Year spytaliśmy prezentera również o inne zagadnienia związane z modą.

Naszej uwadze nie umknął stylowy kapelusz, jaki tego dnia miał na głowie. - Dziewczynki mają spinki do włosów. Z kolei ja, by włosy nie opadały mi na czoło, noszę kapelusz. To jest główny powód, dla którego używam kapelusza. Lubię ten dodatek. Mam ich niemało - przyznaje.

Czy Kammel jest fashionistą? Twierdzi, że nie: - Mam swój własny styl, który nie jest zależny od trendów. Ale czasem cieszę się, jeśli wstrzelę się w jakiś trend.

Jakie ubrania ceni w modzie jesienno-zimowej? - Nie lubię chodzić okutany zimą. Najprzyjemniej jest, gdy mogę założyć coś, co jest bardzo lekkie. Coś, co mnie nie przytłacza i jednocześnie daje mi ciepło. Dlatego upodobałem sobie wszelkie odmiany ubrań z puchem - dowiadujemy się.

Na piątkowej gali Kammela otaczać będą dziewczyny marzące o karierze modelki. Z modelką, ale znacznie bardziej doświadczoną, ma okazję współpracować w "The Voice of Poland". Chodzi o Magdalenę Mielcarz, która w jesienniej edycji dołączyła do teamu prowadzących.

- Magda jest też aktorką. W związku z tym jest obyta z rzemiosłem telewizyjnym. A przy tym to super sympatyczna dziewczyna. Po prostu "ziomalka". Bardzo łatwo się z nią porozumieć. Czuć, że lubi ludzi - uważa Kammel.

Na koniec spytaliśmy dziennikarza, dlaczego tak rzadko pojawia się w roli gościa na pokazach mody. - Nie mam czasu, żeby na wszystkich bywać. Bo jednak oprócz tego, żeby bywać, trzeba pracować. A zajmuję się tyloma rzeczami, że nie jest w stanie połączyć wszystkich terminów. Na niektórych pokazach chętnie bym był, bo lubię projektantów i ich prace, uważam też że trzeba wspierać polską modę - odpowiedział Kammel.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | The Look Of The Year

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje