Reklama

Reklama

Tomasz Kammel komentuje zmiany w obsadzie "The Voice of Poland"

Tomasz Kammel postanowił skomentować zmiany w "The Voice of Poland". Dziennikarz zdradził m.in., co sądzi o wyeliminowaniu z obsady Michała Szpaka i rezygnacji Edyty Górniak.

Marta Manowska i Tomasz Kammel. Finał 10. edycji "The Voice od Poland"

Program "The Voice od Poland" doczekał się już 11 edycji, a skład jury zmienia się z każdym kolejnym sezonem. W najbliżej odsłonie, którą zobaczymy jesienią, zabraknie Michała Szpaka i Edyty Górniak. Z kolei Andrzeja Piasecznego nie zobaczymy już w "The Voice Senior". 

"Ja się bardzo zżyłem z Michałem. Bardzo cenię sobie Andrzeja Piasecznego. I nawet jeśli teraz ich nie będzie, jeśli to w ogóle prawda, bo ja do końca zawsze nie wiem, to nawet jeśli teraz ich nie będzie, to mam nadzieję, że oni bardzo szybko wrócą. Ta ława jurorów, naszych trenerów, ona też nie jest super długa. I ci ludzie wracają po latach" - skomentował Tomasz Kammel w rozmowie z "Jastrząb Post". 

Reklama

Przy okazji dziennikarz zdradził plotkę: "Teraz słyszałem - nie wiem, czy to prawda, bo jeszcze się nie interesowałem - że Edyta Górniak ma nie być w składzie, a wraca Justyna" - powiedział w rozmowie z portalem. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | Tomasz Kammel | Edyta Górniak | Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne