Reklama

Reklama

Tom Hiddleston zagra w nowym serialu Netfliksa

Tom Hiddleston nie zwalnia tempa. Aktor, który niedawno rozpoczął zdjęcia do wyczekiwanego serialu Marvela i platformy Disney+ - "Loki", przyjął właśnie propozycję roli w nowym serialu Netfliksa zatytulowanym "White Stork". Wcieli się w nim w postać polityka kandydującego do parlamentu.

Filmy? Tom Hiddleston skupia się na razie na pracy przy dwóch serialach

James Cooper, w tej roli Hiddleston, zostaje wybrany przez kierownictwo swojej partii do kandydowania w wyborach parlamentarnych. Musi jednak przejść proces weryfikacji. Asher Millan, który ma prześwietlić jego życiorys, szybko odkrywa sekrety z przeszłości polityka, które mogą przeszkodzić mu w kampanii. Co więcej, te tajemnice mogą zniszczyć nie tylko karierę Coopera, ale i jego małżeństwo oraz stojących za nim potężnych ludzi.

"White Stork" zapowiadany jest jako polityczny thriller, opowiadający o paradoksie prawdy w świecie tzw. postprawdy. Zaplanowaną na 10 odcinków produkcję stworzą ludzie stojący za sukcesem innego serialu Netfliksa - "Sex Education". Pomysłodawcą serialu jest Christopher Dunlop, a wyreżyseruje go Kristoffer Nyholm, twórca m.in. duńskiego serialu kryminalnego "Forbrydelsen", który był pierwowzorem amerykańskiego serialu "Dochodzenie".

Reklama

Dla Hiddlestona rola w "White Stork" będzie powrotem do telewizji po występie w serialu "Nocny recepcjonista", za którą został nagrodzony Złotym Globem. Teraz aktor pracuje na planie serialu "Loki", w którym powtórzy swoją rolę kreowaną w filmach z komiksowego uniwersum Marvela. Serial trafi na platformę Disney+ nie wcześniej niż w 2021 roku.

Nie wiadomo, kiedy "White Stork" trafi do oferty Netfliksa, ale wydaje się, że stanie się to w przyszłym roku.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Tom Hiddleston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje