Reklama

To nie koniec świata?

Idealistka i cyniczny karierowicz. Należą do dwóch różnych światów. Czy coś ich połączy? Na Podlasiu rozpoczęły się zdjęcia do serialu "To nie koniec świata" z Karoliną Gorczycą i Krystianem Wieczorkiem w rolach głównych.

Drewniany kościółek w uroczysku Zaborek w Janowie Podlaskim to wymarzone miejsce na ślub. Ale tym razem nie będzie romantycznej ceremonii. Panna młoda (Gorczyca) ucieka sprzed ołtarza i biegnie z rozwianym welonem w stronę pól. Śledzą ją kamery, bo to jedna ze scen nowego serialu "To nie koniec świata".

Reklama

- Nikt nie może zrozumieć, dlaczego Anka robi coś tak niedorzecznego. Tym bardziej że mój bohater, niedoszły pan młody, wydaje się idealnym kandydatem na męża. Serdeczny, prostolinijny chłopak. I ma niezły fach w ręku, bo to kochający zwierzęta weterynarz - mówi Piotr Jankowski.

Czyżby w grę wchodził inny mężczyzna? Tego nie da się wykluczyć, bo Anka kogoś poznała...

- Paweł sporo namiesza w życiu tej dziewczyny, ona też nie będzie mu dłużna - zapowiada Krystian Wieczorek. Paweł to menedżer piłkarski, który po stracie świetnie płatnej pracy w Warszawie pojawia się w Białej Podlaskiej, by sprzedać odziedziczony po dziadku dom. Sęk w tym, że mieszka w nim już... Anka.

- Paweł zrobił na życzenie szefa pewien przekręt, a kiedy to się wydało, pracodawca odciął się od niego i zrezygnował z jego usług. Zjawia się w Białej Podlaskiej, licząc, że szybko pozbędzie się domu, bo potrzebuje pieniędzy. Pobyt zaczyna się jednak niepokojąco przedłużać, co gorsza, miejscowi nie patrzą na niego przychylnym okiem. Jest zbyt pewny siebie - dodaje aktor.

Zupełnie inny stosunek do sportu niż Paweł ma Anka. Dla niego to biznes, dla niej powołanie. - Wrażliwa, inteligentna, trochę zamknięta w sobie dziewczyna - charakteryzuje swoją postać Karolina Gorczyca.

- Ma problem z wyrażaniem emocji, wie jednak, czego chce od życia. Skupia się na trenowaniu młodzieży, a piłka nożna jest jej największą pasją. Zawsze może liczyć na najbliższą przyjaciółkę, właścicielkę sklepu z ciuchami. Biznes Uli (Magdalena Lamparska) kwitnie, bo to znawczyni mody.

- Jest rezolutną, dość zwariowaną i przebojową kobietą, do tego upartą i przekonaną do własnych zasad. Marzy o gromadce dzieci - mówi o Uli Lamparska.

W serialu, reżyserowanym przez Łukasza Jaworskiego, zobaczymy też m.in. Pawła Królikowskiego, Adę Fijał, Eryka Lubosa, Artura Dziurmana, Dorotę Pomykałę, Agatę Nizińską, Marka Frąckowiaka, Kamila Kulę i Przemysława Bluszcza. Jeśli badanie fokusowe pilota wypadnie pozytywnie, na antenie Polsatu zobaczymy trzynaście odcinków.

Artur Krasicki

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje