Reklama

Reklama

Teraz czas na Polskę?

"Przyjaciółki" okazały się hitem Polsatu. Już wiosną 2013 roku zobaczymy drugą serię serialu. Czy w związku z tym Joannę Liszowską czekają zmiany?

Nie jest łatwo prowadzić życie rodzinne, gdy jedno z małżonków mieszka za granicą. Niełatwo podjąć decyzję o zamieszkaniu w jednym z krajów, gdy w grę wchodzi praca przynosząca krocie.

W takiej sytuacji jest Joanna Liszowska i jej partner, Szwed Ola Serneke. Majątek małżonka szacowany jest na ok. 19 milionów euro, dlatego opuszczenie Szwecji, który umożliwia lukratywne kontrakty nie wchodzi w rachubę.

Z kolei Joannie Liszowskiej też nie uda się opuścić Polski, bo jako aktorka ma największe możliwości. A ostatnio była niezwykle zapracowaną osobą. Gra jedną z głównych postaci w serialu Polsatu "Przyjaciółki".

Reklama

Patrycja to temperamentna właścicielka salonu fryzjerskiego, która usiłuje ułożyć sobie życie z ukochanym, który ekonomicznie gorzej sobie radzi. Stacja zapowiedziała już, że skoro serial spodobał się widzom, będzie druga seria.

Oznacza to, że Joanna znów będzie musiała spędzać czas w kraju. Trzymają ją tu nie tylko seriale, ale i show "Tylko taniec. Got to dance". Jakby tego było mało, w Polsat Cafe prowadzi program "Sposób na faceta".

Na swojego męża na pewno sposób ma, ponieważ przymierzają się do kupna posiadłości w Polsce. Zanim wyszła za mąż była już właścicielką domu, ale sprzedała go przed ślubem. Być może aktorka sądziła, że większość czasu spędzać będzie w Skandynawii. Czy teraz wszystko się zmieni?

Obecnie małżonkowie wynajmują dom w okolicach Piaseczna i przygotowują się do kupna rezydencji w tej okolicy, ponieważ miejsce przypadło im do gustu. Podobno najdroższa posiadłość, jaką zobaczyli miała 500 metrów i kosztowała ok. 5 milionów złotych. Jedno jest pewne: w domu musi się znaleźć miejsce dla niani, której pomoc w opiece nad półtoraroczną Emmą jest niezbędna przy tak zapracowanych rodzicach.

Zanim państwo Serneke podjęli decyzję o kupnie domu Joanna mówiła: - Przyjeżdżam do Polski, realizuję się zawodowo, ale zawsze wracam do tego, co najważniejsze w moim życiu - rodziny. Oczywiście, to bywa męczące, ale jest tyle par w moim środowisku, które funkcjonują na podobnych zasadach...

Znajomi aktorki twierdzą, że jej małżeństwo kwitnie. Że jest jedną z nielicznych, której udaje się połączyć życie w dwóch krajach, na dwa domy. Macierzyństwo z karierą. Być może dlatego, że ma w sobie dużo pokory? Zapytana, jaką jest mamą odpowiada: - Nie wiem, trzeba będzie za kilka lat zapytać o to Emmę.

Joanna Czaplińska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax
Dowiedz się więcej na temat: Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy