Reklama

Ten serial zastąpi "Plebanię"!

Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.

Przeplatają się w niej losy trzech rodzin: Woydattów, Kosowskich i Dworzaków.

Reklama

Głową pierwszej z nich jest Tadeusz - właściciel Galerii Stealoak Plaza. - Chociaż jest to bogaty i przedsiębiorczy mężczyzna, wokół którego kręci się wiele pięknych kobiet, nie do końca jest szczęśliwy - zdradza kreujący jego postać Tomasz Dedek.

Prawą ręką Tadeusza jest jego córka Anita - prawdziwy czarny charakter. - Po raz pierwszy nie zostałam obsadzona po warunkach i mogę zagrać przeciwieństwo słodkiej blondynki. Anita to połączenie pewnej siebie bizneswoman, rozpieszczonej córeczki tatusia uwielbiającej wydawać pieniądze oraz wrażliwej dziewczyny, która zawsze godzi zwaśnionych członków rodziny" - cieszy się Julia Pietrucha.

W obsadzie znajdą się również m.in. Karolina Piechota, Andrzej Deskur, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak i Ewa Bukowska.

Ciekawą rolę, bo ducha zmarłej już na początku serialu Barbary, zagra Grażyna Wolszczak.

- Moja bohaterka ginie w wypadku zabierając do grobu pewną tajemnicę. Od czasu do czasu będzie się pojawiać i pomagać swojej córce Karolinie (Magdalena Turczeniewicz) w dokonywaniu życiowych wyborów - zdradza aktorka.

Nowy serial będzie można oglądać codziennie o 17:30 na antenie TVP 1 już od marca 2012.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Plebania | "Plebania" | 'Plebania' | TVP 1 | serial | Grażyna Wolszczak | Tomasz Dedek | Galeria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje