Reklama

Telekamery: Która okaże się najlepsza?

Dwie spośród nominowanych do Telekamer 2014 aktorek - Katarzyna Zielińska i Agnieszka Dygant, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia" i Agata Przybysz z "Prawa Agaty" - mają szansę po raz trzeci zwyciężyć w plebiscycie "Tele Tygodnia". Do tej pory udało się to tylko jednej aktorce - Małgorzacie Foremniak, czyli Zofii Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe".

W trwającej właśnie 17. edycji Telekamer "Tele Tygodnia" aż dwie nominowane aktorki mogą - oprócz upragnionej statuetki - wywalczyć sobie prawo do otrzymania honorowej Złotej Telekamery, którą nagradzani są ci, którzy wcześniej trzykrotnie stanęli na najwyższym podium. W całej historii Telekamer udało się to tylko jednej aktorce - w 2004 roku Złotą Telekamerę odebrała Małgorzata Foremniak. W tym roku bliskie spełnienia marzeń o zostaniu laureatką Telekamery "Tele Tygodnia" po raz trzeci są Katarzyna Zielińska i Agnieszka Dygant. Jeśli któraś z nich sięgnie po zwycięstwo, za rok uhonorowana zostanie Złotą Telekamerą!

Reklama

- W serialu, teatrze, na estradzie i w programach rozrywkowych czaruje nas urodą, wdziękiem, muzykalnością i radością życia - tak tegoroczną nominację Kasi Zielińskiej uzasadniła Redakcja "Tele Tygodnia".

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", nominowana jest do Telekamery już po raz piąty. W 2011 i 2013 roku pokonała wszystkie konkurentki i cieszyła się mianem najpopularniejszej polskiej aktorki, w 2009 roku znalazła się na trzecim miejscu (wygrała wówczas Marta Żmuda Trzebiatowska), a w 2012 roku przegrała tylko z Mają Ostaszewską.

- Atrakcyjna prawniczka raz bywa na wozie, raz pod wozem, ale nigdy nie traci życiowej energii i wiary we własne siły - czytamy z kolei w uzasadnieniu tegorocznej nominacji dla Agnieszki Dygant, którą Redakcja "Tele Tygodnia" wytypowała do nagrody za rolę Agaty Przybysz w "Prawie Agaty".

Agnieszka Dygant także ma już na swoim koncie dwukrotne zwycięstwo w plebiscycie - wygrała w 2006 i 2008 roku. Tegoroczna nominacja jest szóstą w jej karierze. Rok temu pokonała ją Katarzyna Zielińska, w 2009 roku zajęła drugie miejsce (znalazła się tuż za Martą Żmudą Trzebiatowską i tuż przed... Katarzyną Zielińską), a w 2007 roku była o włos od zwycięstwa, ale nie udało się jej "odebrać" nagrody Joannie Brodzik.

Katarzyna Zielińska i Agnieszka Dygant wydają się być najpoważniejszymi kandydatkami do Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. O tym, czy któraś z nich dołączy do grona laureatów Złotych Telekamer i będzie drugą - po Małgorzacie Foremniak - aktorką trzykrotnie uhonorowaną Telekamerą, przekonamy się już na początku 2014 roku. Ich rywalkami są debiutujące w 17. edycji plebiscytu w charakterze nominowanych Kamilla Baar, Karolina Gorczyca i Joanna Moro.

Zapraszamy na stronę telekamery.pl!

Przypominamy, że na swoje faworytki głosować można do 23 stycznia wysyłając sms na numer 7265:

Kamilla Baar - sms o treści TK.A1
Agnieszka Dygant - sms o treści TK.A2
Karolina Gorczyca - sms o treści TK.A3
Joanna Moro - sms o treści TK.A4
Katarzyna Zielińska - sms o treści TK.A5.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje