Reklama

Reklama

"Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

Tomasz "Niecik" Niecikowski jest gwiazdą nie tylko na scenie disco polo, ale również w domu. Jego życiowa partnerka Luiza zajmuje się domem i ma pod swoimi skrzydłami ich rocznego synka Dawidka. Teraz role się odwrócą...

Tomek został bohaterem kolejnego odcinka prowadzonego przez Maćka Rocka programu "Tata sam w domu", w którym ojcowie przejmują domowe i rodzicielskie obowiązki swoich partnerek, podczas kiedy panie wysyłane są na urlop.

Oprócz typowych zajęć, bohaterowie poszczególnych odcinków muszą wykonać kilka dodatkowych zadań specjalnych.

Reklama

Kiedy Luiza wyjedzie na wymarzone wakacje, Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia. Baletowe popisy będą jednym z zadań specjalnych, z jakimi zmierzy się Niecik w programie Czwórki.

Z czym jeszcze wokalista będzie musiał się zmierzyć w programie? I co będą miały z tym wspólnego... białostockie gęsi? To wszystko w najnowszym odcinku "Tata sam w domu" - emisja 27 października w Czwórce.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz 'Niecik' Niecikowski | "Disco Polo" | tata sam w domu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje