Reklama

"Taniec z gwiazdami": Kogo nauczy tańczyć Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska nie ma ostatnio nawet chwili wytchnienia. Bierze udział w zdjęciach do nowych odcinków "Klanu", prowadzi internetowy kurs tańca w ramach projektu "Dance Project by Agnieszka Kaczorowska", a w dodatku została instruktorką najprzystojniejszego Polaka, u boku którego wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

To już pewne, że na początku września Agnieszka Kaczorowska zadebiutuje jako tancerka w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie dotrzymywać będzie kroku Rafałowi Maślakowi, który okazał się niepokonany w tegorocznym wyścigu o tytuł najprzystojniejszego Polaka, a ostatnio robi oszałamiającą karierę jako... celebryta.

Reklama

Czy Mister Poland 2014 i serialowa Bożenka z "Klanu" mają szansę sięgnąć po Kryształową Kulę?

Wiele wskazuje na to, że 2. edycja polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" będzie jedną z najciekawszych ze wszystkich, jakie do tej pory emitowane były na antenie TVN i Telewizji Polsat. Po raz pierwszy bowiem w roli tancerki-instruktorki wystąpi osoba doskonale znana widzom z zupełnie innych dokonań. Agnieszka Kaczorowska, która od 16 lat gra w "Klanie", wreszcie będzie miała okazję zaprezentować milionom telewidzów swe umiejętności taneczne (przypomnijmy, że jest m.in. Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich!).

- Zawsze postrzegałam taniec z konkretnej perspektywy - tancerki, która od dziecka pilnie uczy się techniki tańca, jeździ na turnieje, wykonuje kolejne kroki, aby zbliżać się do wytyczonych celów. Był to dla mnie z jednej strony sport, z drugiej... sztuka - napisała niedawno Agnieszka na swoim blogu.

Od pewnego czasu Agnieszka, która stworzyła i realizuje projekt "Dance Project by Agnieszka Kaczorowska", razem z Łukaszem Czarneckim prowadzi internetowy kurs tańca. Nagrywane przez nich filmiki cieszą się ogromnym powodzeniem!

Jak donoszą portale plotkarskie, serialowa Bożenka z "Klanu" rozpoczęła już treningi z Rafałem Maślakiem i przygotowuje go do występu w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Mister Poland 2014 pod okiem Agnieszki Kaczorowskiej o Kryształową Kulę walczyć będzie jesienią m.in. ze znanymi z seriali gwiazdami - Martą Wierzbicką, Joanną Orleańską, Agnieszką Sienkiewicz, Mateuszem Banasiukiem i Arturem Dziurmanem.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje