Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Izabela Małysz i Kajra przedstawione jako żony znanych mężów. Przedmiotowe traktowanie?

"Taniec z Gwiazdami" wkrótce po raz kolejny powróci na antenę Polsatu, ale o tej edycji już teraz jest głośno. Niektórym fanom nie spodobało się to, jak przedstawione zostały dwie uczestniczki show - Izabela Małysz i Kajra. Nie wszyscy jednak zgadzają się z tą opinią.

Trwają intensywne treningi przed rozpoczęciem kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"

Izabela Małysz i Kajra w klipie promującym show zostały podpisane jako żony swoich mężów: Adama Małysza i Sławomira. Części widzów nie spodobał się taki sposób podpisu, a inni uważają, że był on wręcz konieczny. 

Izabela Małysz i Kajra w "Tańcu z gwiazdami"

Na instagramowym profilu "Tańca z Gwiazdami" pojawił się klip promujący najnowszą edycję show. Swoje taneczne zmagania zaprezentują m.in Izabela Małysz, Kajra, Oliwia Bieniuk i Denis Urobko. 

Części internautów przeszkadza, że Izabela Małysz w klipie została podpisana jako "żona orła z Wisły", a Kajra jako kobieca strona projektu Sławomir". Zdania w tej kwestii są mocno podzielone. 

Reklama

"Trochę przedmiotowo potraktowano w tych wizytówkach Panie Izę i Magdalenę. Obie panie wykonują zawody, a nie są tylko czyimiś żonami" - czytamy w komentarzach. 

"Obie panie są w tym programie tylko dlatego, że są żonami sławnych mężów. Podpisanie ich jako 'doradca klienta w hurtowni spinaczy' nie mówiłoby nic odbiorcy. Ale 'żona skoczka' już owszem - odpowiedział na komentarz inny użytkownik. 

Czytaj także: Hanna Żudziewicz w szczerym wyznaniu o anoreksji 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje