Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami 4": Lisowska i Barański już nie zatańczą [odcinek 6]

W szóstym odcinku z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nieoczekiwanie pożegnali się Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Trzeba przyznać, że po ogłoszeniu tej decyzji w studiu zapadła martwa cisza... Najlepsi w opinii jurorów byli tego wieczoru Anna Cieślak i Rafał Maserak.

W szóstym odcinku z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nieoczekiwanie pożegnali się Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Trzeba przyznać, że po ogłoszeniu tej decyzji w studiu zapadła martwa cisza... Najlepsi w opinii jurorów byli tego wieczoru Anna Cieślak i Rafał Maserak.
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański już nie zatańczą /AKPA

Jako pierwsi na parkiet wkroczyli Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Para zatańczyła walca wiedeńskiego.

"Opanowałaś basic, ale góra nie najlepiej" - stwierdził Michał Malitowski. "Piękny walc, usta milczą, dusza śpiewa" - przyznała Beata Tyszkiewicz. "Piękny początek, ciało Eweliny jest prawie zbliżone do ideału tancerki" - dodała Iwona Pavlovic. Para otrzymała 34 punkty.

Małgorzata Pieńkowska wykonała ze Stefano Terrazzino popularny taniec z lat 20. XX wieku, czyli charlstone'a.

Reklama

"Zdała ten egzamin, wielkie brawa" - powiedział Michał Malitowski. "Piękny kostium, dobrze się pani w nim czuła. To było widać" - wyznała Beata Tyszkiewicz. "To była bardzo piękna historia" - dodał Andrzej Grabowski. Para wywalczyła 32 punkty.

W foxtrocie zaprezentowali się Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz.

"Początek super, ale trochę pomyliłeś się przy tak trudnej choreografii. To się zdarza nawet zawodowcom" - stwierdził Malitowski. "Coś z ciebie uciekło, chciałeś być zbyt poprawny" - dodała Czarna, Ruda Mamba. "Troszkę się zawiodłem" - wyznał ze smutkiem Grabowski. Coż... Tylko 30 punktów.

Cleo i Jan Kliment zatańczyli żywiołowy jive.

"Podobało mi się, pokazaliście się jakby dwoje ludzi się odnalazło w tańcu" - oceniła występ Tyszkiewicz. "Bardzo ładnie, lekko, grzecznie, w stylu, ale pięt nie opuszczałaś należycie" - nieco przyczepiła się Iwona Pavlovic. Ile punktów od jurorów? 37!

Anna Cieślak i Rafał Maserak przenieśli widzów w lata 70. i zatańczyli disco do przeboju Boney M.

"Po takim disco wybaczam wszystko, duże brawa" - zakrzyknął Michał Malitowski. "Wyglądasz fantastycznie, spełniłaś wszystkie moje oczekiwania" - dodała Pavlovic. "Jak przypominam sobie jak tańczyła pani tango i teraz to disco, nie mam słów" - wyznał zachwycony Grabowski. A Maserak po tańcu wyznał, że chciał, by Ania stała się polską Beyoncé. Para otrzymała 39 punktów.

Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa przygotowali hip hop.

"Było waniliowo, a ja dodałbym czekolady" - tajemniczo oświadczył Michał Malitowski. "Nigdy nie śledziłam hip hopu, ale teraz zaczynam rozumieć, o co w tym chodzi. Dziękuję" - dodała Tyszkiewicz. "Do hip hopu przekonała się po raz pierwszy" - oświadczył Andrzej Grabowski. Para zebrała 34 punkty.

To były tańce wszystkich par. Następnie na parkiecie pojawiła się Anna Nablak, której nowa wersja utworu ,,Supergirl" podbija listy przebojów. Na koniec były jeszcze tańce grupowe.

Po głosowaniu jurorów na pierwszym miejscu była Anna Cieślak i Rafał Maserak. Po dodaniu głosów telewidzów okazało się, że z programem muszą pożegnać się faworyci show, dotąd faworyzowani przez jury - Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.

Ciekawe, co wydarzy się za tydzień... Po odejściu Eweliny i Tomasza na parkiecie pozostało pięć par.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL