​Tamara Gonzalez Perea: Dobrze się czuję w telewizji

​Tamara Gonzalez Perea polubiła pracę w telewizji i dobrze się czuje na małym ekranie. Za swoje naturalne środowisko uważa jednak internet, który zapewnia jej bardziej bezpośredni kontakt z odbiorcami. Obecnie skupia się na rozwijaniu swojego vloga i nadawaniu mu poradniczego charakteru.

Moja droga w stronę telewizji jest coraz mocniejsza - przekonuje Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl

Tamara Gonzalez Perea od kilku lat należy do czołówki polskich blogerek modowych. Jej fanpage na Facebooku śledzi blisko 180 tys. osób, 134 tys. natomiast obserwuje jej profil na Instagramie. Gwiazda cały czas rozwija swój blog oraz vlog, który prowadzi na platformie YouTube. Od pewnego czasu stara się nadać mu bardziej poradniczy charakter.

Reklama

- Na pewno moja droga w stronę telewizji jest coraz mocniejsza, bo w tej chwili leci "Shopping Queen" w Polsacie, gdzie jestem jurorem. Jestem też często gościnnie w "Dzień Dobry TVN", tam też robię poradnicze rzeczy - mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka twierdzi, że dobrze czuje się w telewizji i lubi tę część swojej pracy. Przede wszystkim jednak kocha sieć i ją uważa za swoje naturalne środowisko. Za pośrednictwem bloga, vloga oraz mediów społecznościowych może bowiem zachowywać bezpośredni kontakt ze swoimi czytelnikami, co bardzo sobie ceni.

- Mogą mi dawać uwagi, ja mogę z nimi rozmawiać, więc tego nigdy bym nie zamieniła. Natomiast telewizja jest doskonałym uzupełnieniem tego, co robię, i myślę, że też czytelnicy to doceniają - twierdzi Gonzalez Perea.

Dowiedz się więcej na temat: Tamara Gonzalez Perea

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje