Reklama

Taka jak jej bohaterka?

W najnowszej produkcji TVP 1 "Rezydencja" jedną z głównych ról gra Anna Cieślak. Czy młoda i piękna aktorka jest lubiana na planie serialu?

W sobotę, 17 września, aktorka skończy 31 lat. Dzięki swojej delikatnej urodzie wygląda jeszcze na studentkę, a jest już cenioną aktorką w branży filmowej.

Reklama

W nowym serialu TVP1 Cieślak gra Basię Kochanowską - skromną dziewczynę, która z dnia na dzień zaczyna obracać się w świecie niewyobrażalnego luksusu. Czy się w nim odnajdzie?

Młoda dziennikarka dotąd pracowała w małej lokalnej gazecie, by być bliżej ludzi i ich problemów. Starała się, jak tylko mogła pomagać potrzebującym. Czy wielkie pieniądze ją zmienią? Czy znajdzie miłość swojego życia w nowym środowisku?

Ta bohaterka nie ufa mężczyznom i traktuje ich z rezerwą, ale gdy poznaje Marka Podhoreckiego, syna zamożnego biznesmena... nieoczekiwanie zakochuje się w nim! Basia i Marek od początku znajomości bardzo dobrze się rozumieją, ale los nie będzie szczędził im przeszkód w byciu razem. Czy ich miłość przezwycięży wszystkie trudności?

Czy serialowa Basia jest podobna do Ani? Nie ma wątpliwości, że ta młoda aktorka to uprzejma dziewczyna - wyjątkowo miła dla dziennikarzy. Co mówią o niej koledzy z pracy?

Gwiazda, znana wcześniej z ról w takich hitach jak "Egzamin z życia", "Czas honoru", jest podobno osobą, z którą niezmiernie miło się współpracuje. Zarówno ekipa jak i koledzy po fachu, twierdzą, że Cieślak jest niezwykle życzliwa i sumienna w kontaktach ze wszystkimi osobami z planu.

Całkiem możliwe, że tę życzliwość i sympatię Ania przenosi na graną przez siebie bohaterkę.


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | bohaterka | Rezydencja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje