Reklama

Tajemniczy przystojniak i malarka

Philippe Tłokiński i Marta Ścisłowicz - to aktorzy, których wkrótce zobaczymy w serialu "M jak miłość".

Philippe urodził się we Francji, gdzie skończył Wyższą Szkołę Teatralną, a potem przyjechał robić karierę do Polski, skąd pochodzą jego rodzice.

Reklama

Z kolei Martę widzieliśmy już m.in. w "Jutro idziemy do kina" oraz "Listach do M.". Kogo młodzi aktorzy zagrają w Mostowiakowej sadze?

- Ciesz się, że ci tu policji na głowę nie ściągnęłam! Basiu, czy on ci na pewno niczego nie zrobił? - takimi słowami Olga (w tej roli Marta Ścisłowicz) powita Pawła (Rafał Mroczek), który odprowadzi małą bywalczynię baru do domu!

Zdumienie Zduńskiego będzie ogromne. Trudno mu uwierzyć, że ktoś może go posądzić o zrobienie krzywdy dziecku. Czy uda mu się przekonać Olgę, że jest przyjacielem? A może kobieta, zdolna malarka i zarazem ciocia małej Basi (Gabriela Raczyńska), zawiadomi policję i ściągnie na Zduńskiego kłopoty?

Z kolei bohater grany przez Philippe'a Tłokińskiego pojawi się w firmie Grzegorza (Wojciech Majchrzak). Jako Krystian, nowy inżynier, zacznie adorować Kasię. Zaproponuje jej randkę.

Dziewczyna nie wie, że jest on synem mężczyzny, który trafił przez nią za kratki. Czy Krystian chce się na niej zemścić?

MJ

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta | “M jak miłość” | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje