Reklama

Tajemnica zwycięzcy "YCD"

Kuba Jóźwiak, który wygrał piątą edycję tanecznego show miał masę szczęścia! Tancerz zdobył 50,22% głosów, podczas gdy jego konkurentka, Paulina Figińska wywalczyła aż 49,78% smsów płynących od publiczności.

Walka między uczestnikami programu była więc niezwykle zacięta i wyrównana! Tego samego zdania jest jedna z jurorek, Anna Mucha:

Reklama

- Byliśmy zgodni co do tego, że ten finał był wyjątkowo sprawiedliwy. Co prawda początki Kuby i Pauliny nie zapowiadały ich błyskotliwej kariery; podczas szkolenia w Izraelu każde z nich dostało żółtą kartkę. Ale my, jurorzy, chcieliśmy w ten sposób dać im do zrozumienia, że chcemy od nich więcej, żeby zaczęli jeszcze bardziej intensywnie pracować. Te wszystkie moje przepychanki z Kubą służyły temu, by wyciągnąć od niego więcej emocji!

Dlaczego tancerz nie poddał się? W trudnych chwilach, jakich nie brakowało podczas przygotowań do każdego odcinka, Kubie pomagało... motto, które ma wytatuowane na ramieniu: "Droga do sukcesu jest zawsze w głowie".

- Te słowa przypominały mi, żeby nigdy się nie poddawać i zawsze iść naprzód- wyznaje zwycięzca "You can dance".

Zarówno Kuba jak i Paulina, której sponsor ufundował stypendium, wyjadą do elitarnej szkoły tańca na Brodwayu. Tancerze stoją więc przed ogromną szansą i pewnie niejeden raz Kuba będzie powtarzać motto, które kazał sobie wytatuować!

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tancerz | Kuba | tajemnica | zwycięzcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje