Reklama

Reklama

Szyc i Stuhr w triathlonie

Aktorzy Borys Szyc, Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Piotr Gąsowski to tegoroczni ambasadorzy triathlonu. Wyścig, w którym wezmą udział, odbędzie się w sierpniu, jednak ciężkie treningi gwiazdy rozpoczynają już teraz.

Herbalife Triathlon to od kilku lat jedna z najbardziej znanych imprez sportowych. Wszystko za sprawą sław, które co roku biorą w niej udział. Tym razem na ciężkie treningi i start w sierpniu zdecydowali się: Borys Szyc, Maciej Stuhr, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus.

Artyści już zaczęli ćwiczenia, by w sierpniu przepłynąć 1,9 km, przejechać 90 km na rowerze, a na koniec przebiec 21,1 km.

"Jeszcze nie wierzę w to, że wezmę udział w triathlonie. Zacząłem treningi dopiero wczoraj i już wiem, że będzie ciężko, ale myślę, że udowodnimy wszystkim, że można pokonać siebie" - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej Piotr Gąsowski.

Reklama

Jak do tej pory najintensywniej ćwiczy Robert Rozmus, który trenuje od kilku tygodni. "Przed nami wspaniała przygoda. Wiem, że będzie nas to wiele kosztować, ale stawiam przede wszystkim na pozytywną energię. Mamy wspaniałą opiekę ze strony trenerów i dietetyków, dlatego nic, tylko trenować" - stwierdził Rozmus.

Za kilka tygodni artyści wyjadą na specjalny obóz treningowy na Majorkę.

Tegoroczny triathlon po raz pierwszy odbędzie się w Gdyni. Do tej pory zgłosiło się już prawie 1200 osób z ośmiu krajów. Uczestnicy pływać będą w zatoce, a jeździć i biegać w centrum Gdyni.

Herbalife Triathlon Gdynia 2013 to nie tylko sport, ale także pomoc. Tegoroczni i byli ambasadorzy wejdą w skład grupy "Biegam na pomoc", która promuje ogólnopolską akcję społeczną Fundacji Synapsis. Celem akcji jest zebranie 300 tys. złotych na budowę innowacyjnego programu wykrywania i leczenia autyzmu u niemowląt i dzieci.

W dwóch poprzednich triathlonach brali udział m.in. Piotr Adamczyk, Bartłomiej Topa, Marcin Dorociński, Tomasz Karolak, Łukasz Grass, Maciej Dowbor, Paulina Sykut-Jeżyna i Magdalena Boczarska.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: treningi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje