Reklama

Szczęście jej nie opuszcza

Katarzyna Zielińska ma wszystko o czym można marzyć: satysfakcjonującą pracę, ukochanego narzeczonego i plany na przyszłość.

Stwierdzenie, że szczęście się do niej uśmiechnęło byłoby nadużyciem - ona sobie na nie ciężko zapracowała. Powoli, ale konsekwentnie po szczeblach kariery wspięła się na sam szczyt popularności. Niedawno znalazła też miłość swojego życia - Wojciecha Domańskiego.

Reklama

Aktorka długo była obsadzana w drugoplanowych lub epizodycznych rolach. Dostrzegli ją dopiero producenci "Barw szczęścia". I to był strzał w dziesiątkę! Widzowie pokochali Kasię jako energiczną Martę Walawską, współczuli jej gdy przeżywała zdrady męża, a teraz kibicują związkowi z Robertem Romanowskim (Marcin Czarnik).

Trzymają za nią kciuki również w programie "Kocham Cię, Polsko!" gdzie Kasia jest kapitanem jednej z drużyn. Ostatnio mogliśmy ją oglądać także na dużym ekranie. Aktorka zagrała ognistą Irenę w komedii "Och, Karol 2". Na swoją premierę czeka też inny film z jej udziałem "Listy do M".

Jakby tego było mało, w tym roku uhonorowano ją najbardziej prestiżową telewizyjną nagrodą w Polsce. W lutym Zielińska otrzymała Telekamerę Tele Tygodnia.

Jeszcze rok temu do pełni szczęścia brakowało jej tylko ukochanego mężczyzny. Zraniona po zerwaniu ze swoim partnerem Kubą Zańczakiem (producentem "Pytania na śniadanie") długo nie mogła znaleźć drugiej połówki. Jej serce uleczył dopiero Wojciech Domański.

Aktorka jest nim zafascynowana - nie dość, że rewelacyjnie wygląda, jest wysportowany i elegancki, to także bardzo opiekuńczy i przedsiębiorczy. Jednym słowem ideał.

- Wojtek to ambitny finansista, a życiowo - mężczyzna z głową na karku. Bardzo dba i troszczy się o ukochaną, ale także pilnuje jej interesów - powiedział tygodnikowi "Świat i ludzie" znajomy aktorki.

Ostatnio sprawdził się przy negocjacjach z producentami show... "Taniec z gwiazdami".

- To dzięki niemu Kasia będzie jedną z najdroższych gwiazd jesiennej edycji - zdradza pracownik TVN-u.

Aktorka na razie nie chce komentować tych rewelacji. Może skupia się na treningach, a może na przygotowaniach do wesela?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | katarzyna | Zielińska | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje