Reklama

"Świat według Kiepskich": Romans Halinki

Rodzina Kiepskich śmieszy nas już od 15 lat. W nowych odcinkach też nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji. Ferdek zostanie strażakiem, a Halinka wda się w romans z... Paździochem.

W historii sitcomu Kiepski ( Andrzej Grabowski) był już m.in. kreatorem mody, detektywem, pisarzem, grabarzem, fryzjerem, a nawet kandydatem na prezydenta. Próbował też sklonować żonę i skonstruował perpetuum mobile. Czym zaskoczy widzów w kolejnym sezonie?

Reklama

Zdradzamy, że Ferdek zrzuci wreszcie wymięty dres, odstawi ulubione piwo i pójdzie do pracy: zostanie strażakiem! Pełniąc ten odpowiedzialny zawód, będzie bardzo dumny, ale nieco zaniedba żonę (Marzena Kipiel-Sztuka).

Halinka odkryje nagle, że Paździoch (Ryszard Kotys) to intrygujący, elegancki mężczyzna, który umie prawić komplementy i dowartościować kobietę. Romans żony okaże się dla Ferdka gorzką pigułką, tym bardziej że kochankiem będzie znienawidzony sąsiad.

To nie koniec niespodzianek. W "Świecie według Kiepskich" pojawi się także pies rasy wilczur. Czy Ferdek weźmie go za słynnego komisarza Aleksa z serialu Jedynki? Przekonamy się jesienią.

Natomiast Jolasia (Anna Ilczuk) znowu zaszokuje swoimi wymyślnymi fryzurami. Wypchana sowa, paw, lampion z koralikami, sznury od kotar, ozdoby choinkowe, diademy - to tylko niektóre gadżety, które bohaterka nosiła na swojej głowie. Tym razem pojawi się miniaturowy biały niedźwiedź i parasolka.

W epizodycznych rolach w nowych odcinkach "Świata według Kiepskich" zobaczymy m.in.: Joannę Kurowską, Tomasza Sapryka i Piotra Gąsowskiego.

BM

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje