Reklama

Reklama

"Świat według Kiepskich": Mariolka Kiepska wychodzi za mąż

W najbliższą środę na antenie Telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowy odcinek 23. sezonu "Świata według Kiepskich".

Mariolka Kiepska (Barbara Mularczyk-Potocka) przed ołtarzem

Po rocznej przerwie mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 ponownie rozśmieszą widzów potężną dawką abstrakcyjnych sytuacji, które "nie śniły się nawet fizjologom".

W nadchodzącym odcinku Ferdek (Andrzej Grabowski) obawia się o przyszłość Marioli (Barbara Mularczyk-Potocka), która deklaruje, że chce pozostać osobą niezamężną. Kiepski uważa, że dzieje się tak, ponieważ nie poznała odpowiedniego mężczyzny. 

Zatroskany ojciec postanowi znaleźć Mariolce kandydata na męża, którym okaże się jej oddany adorator - Mikołaj Kopernik (Andrzej Kłak). Ferdek dostrzeże w mężczyźnie cechy, których wybredna córka nie zauważa.

Reklama

Do swojego pomysłu przekona Halinkę (Marzena Kipiel-Sztuka), a następnie zacznie organizować rodzinną uroczystość. Na końcu Kiepski musi przekonać Mariolkę, która nie będzie podzielała entuzjazmu rodziców. W negocjacjach pomocna okaże się żona Waldusia - Jolasia (Anna Ilczuk).

Premierowy odcinek "Świata według Kiepskich" w najbliższą środę (5 września 2018 roku) o godz. 20 na antenie Polsatu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje