Reklama

Stefano Terrazzino: Uwielbiam włoską kuchnię

Stefano Terrazzino jest miłośnikiem włoskiej kuchni. Twierdzi, że takie potrawy jak pizza czy pasta przypominają mu czas dzieciństwa i rodzinny dom. Przepada zwłaszcza za sosem pomidorowym, który dodaje do makaronu, pizzy lub kanapek.

Zamiłowanie do włoskiej kuchni nie odbija się negatywnie na sylwetce Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino urodził się w niemieckim mieście Manheim, z pochodzenia jest jednak Sycylijczykiem. Wychował się na kuchni z ojczyzny swoich rodziców i do dziś ma do niej ogromny sentyment. Tancerz twierdzi, że tradycyjne włoskie potrawy, takie jak pasta czy pizza, zawsze przypominają mu o rodzinnym domu, dlatego tym chętniej je przyrządza. - Mieszkam w Polsce i czasami robię sos, który znam z domu, żeby mieć ten zapach, czuć dom w domu - mówi Stefano Terrazzino agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Reklama

Jako ulubioną potrawę włoskiej kuchni tancerz wymienia pastę oraz sos pomidorowy. -  Lubię sos pomidorowy w różnej postaci, czy jest on na pizzy, z chlebem, ogólnie go kocham, może nawet sos pomidorowy bardziej niż pastę - przekonuje Terrazzino.

Zamiłowanie do włoskiej kuchni nie odbija się jednak negatywnie na sylwetce artysty. Stefano Terrazzino jest przekonany, że szczupłe ciało zawdzięcza swojej pracy tancerza i wokalisty, które zapewniają mu odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. Szczególnie wymagające są pod tym względem koncerty, podczas których zarówno wykonuje piosenki, jak i tańczy. -  Muszę powiedzieć, że to jest jak trzy tygodnie siłowni, jestem po tym cały mokry. Na szczęście mam tak fajny zawód, że pozwala mi zjeść - podsumowuje Terrazzino.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stefano Terrazzino

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje