Reklama

"Stefano jest jak wisienka na torcie!"

"Świetnie radzi sobie z kobietami", "Od razu rzucam mu się na szyję", "Potrafi rozładować napięcie". O kim mowa? To Stefano Terrazzino, człowiek wielu talentów. O współpracy z popularnym tancerzem opowiadają Justyna Steczkowska, Natalia Siwiec i Dorota Rabczewska, czyli Doda.

Justyna Steczkowska i Natalia Siwiec bardzo miło wspominają spotkanie ze Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino, znany i lubiany tancerz, który czterokrotnie stawał na podium w "Tańcu z Gwiazdami", pokaże się niebawem z zupełnie innej strony. Sympatyczny Włoch został gospodarzem programu "Salon Sukien Ślubnych".

Reklama

Stefano Terrazzino jest Sycylijczykiem, choć urodził się w Niemczech. To człowiek o wielu twarzach i talentach. Szerokiej publiczności znany jest z "Tańca z Gwiazdami", a niedawno wygrał muzyczne show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Mało kto wie, że jest on absolwentem wydziału krawiectwa teatralnego. Przez trzy lata prowadził nawet swoje własne atelier z sukniami wieczorowymi. Stefano przyznaje, że świetnie czuje się w roli doradcy kobiet.

"To dla mnie wspaniałe doświadczenie i wielki zaszczyt, że mogę doradzać pannom młodym w tak ważnym dla nich wyborze idealnej sukni. Każda z nich jest inna. Określa ją charakter, temperament oraz sylwetka. Czuję odpowiedzialność za wybór sukni wspólnie z nimi, dlatego do tej roli podchodzę z szacunkiem, nie decyduję za nie. Staram się je ośmielić, dodać wiary w ich instynkt i intuicję" - mówi Stefano Terrazzino o programie "Salon Sukien Ślubnych".

Gośćmi specjalnymi programu będą m.in. Justyna Steczkowska, Natalia Siwiec, Dorota Rabczewska i Barbara Kurdej-Szatan. Co gwiazdy sądzą o Stefano Terrazzino?

"Stefano jest idealny w sytuacji, kiedy trzeba doradzić kobiecie" - mówi Justyna Steczkowska. "Poradzi, przytuli... To jest taki przyjaciel 'dobra łata'. Świetnie radzi sobie z kobietami" - komplementuje tancerza wokalistka.

"Stefano jest tak pozytywnym człowiekiem, że kiedy go widzę, od razu rzucam mu się na szyję. To taka wisienka na torcie w tym programie" - dodaje Natalia Siwiec.

"Jest bardzo pozytywną, uroczą osobą. Nie jest natarczywy. Potrafi rozładować atmosferę i napięcie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu" - przyznaje Doda.

Stefano wyznaje, że do każdej kobiety trzeba mieć indywidualne podejście.

"Myślę, że mam w sobie naturalną empatię, która bardzo w tym programie się przydaje. Potrafię wyczuć, z jaką kobietą mam do czynienia - czy jest bardziej odważna i otwarta, czy jednak zamknięta w sobie. Nie ma dla mnie większego znaczenia, czy jest to aktorka czy piosenkarka. Dla mnie każda kobieta może być gwiazdą i to w tym wszystkim jest najpiękniejsze" - wyjaśnia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stefano Terrazzino | Salon sukien ślubnych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje