Reklama

Startuje "Taniec z gwiazdami"!

W niedzielę, 8 marca, pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami". Tym razem, w odróżnieniu od poprzednich odsłon show, na inaugurację wszystkie pary wykonają swój indywidualny taniec.

Tym razem na parkiecie pojawi się mniej, bo 12 par, które w pierwszym odcinku zatańczą swój indywidualny taniec - walc angielski lub cha-chę. Wyjątkowo w tym odcinku żadna z par nie odpadnie.

Reklama

Gwiazdy będą walczyć o Kryształową Kulę i porsche. Na nagrodę ma szansę również tancerz.

A kto pojawi się w cha-chy? W gorących latynoskich rytmach zaprezentuje się Weronika Książkiewicz, która zatańczy z Rafałem Maserakiem, a także Dorota Deląg z Marcinem Hakielem. W rytm cha - chy będą się też ruszać takie gwiazdy, jak Jay Delano, Francys Barraza Sudnicka, Tomasz Sobczak, Marcin Chochlew.

Z kolei w walcu angielskim na parkiecie pojawią się Paweł Nastula, Anna Nowak, Wojtek Medyński, Dorota Gardias, Monika Richardson oraz Bartek Kasprzykowski.

Jak zwykle w jury zasiądą Iwona Szymańska-Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Zbyszek Wodecki, Piotr Galiński, a program poprowadzą Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

Dziewiąta edycja "Tańca z gwiazdami" startuje w niedzielę, 8 marca o g. 20 w TVN.

- Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała. Aktorka przyznała, że podoba jej się także walc, ale jest "cholernie trudny".

A o współpracy z Rafałem Maserakiem opowiada Weronika Książkiewicz, o której jej partner mówi "tancerka dyskotekowa".

- Jest profesjonalistą, więc jak każdy profesjonalista - wymaga - mówi o swoim partnerze, Marcinie Hakielu Dorota Deląg.

"Łatwiej na macie niż na parkiecie" - mówi mistrz olimpijski Paweł Nastula.

O "torturowaniu walca" opowiada z kolei Monika Richardson:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje