Reklama

Reklama

Środki bezpieczeństwa godne prezydenta. Kto odwiedzi "Hell's Kitchen"?

Wykrywacze metali, ochrona w restauracji, w kuchni i przed wejściem oraz limuzyny z przyciemnianymi szybami - w kolejnym odcinku "Hell's Kitchen" pojawią się goście, którym szef Wojciech Modest Amaro musiał zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Z uwagi na specjalnych gości wszyscy uczestnicy zostaną "potraktowani" wykrywaczem metali

Takich środków ostrożności w "Hell's Kitchen" jeszcze nie było. Wszyscy w piekielnej restauracji zostali sprawdzeni wykrywaczem metali, a ochrona nie spuszczała z oczu nikogo. Wszystko za sprawą gości specjalnych, którzy pojawią się w najbliższym odcinku kulinarnego show Polsatu. 

- Za chwilę odwiedzą nas wyjątkowi goście. Chciałbym zapewnić im szczególne warunki, dlatego niech nikogo nie dziwią te nadzwyczajne środki ostrożności. Liczę, że dopasujecie swoje zachowanie do rangi tych gości - zakomunikował szef Wojciech Modest Amaro.

Reklama

- Gwarantuję, że ten dzień w "Piekielnej Kuchni" uczestnicy zapamiętają na bardzo długo. Okaże się, kto ma nerwy ze stali i potrafi pracować pod szczególną presją - mówił podenerwowany szef Amaro.

- Biuro Ochrony Rządu? Szefie, zaprosiłeś prezydenta!? - zastanawiali się uczestnicy kulinarnego show Polsatu.

Kto pojawi się w restauracji zarządzanej przez szefa Amaro? Przekonamy się już w najbliższym odcinku programu, 6 października, o godzinie 20:05 w Polsacie. W naszym wideo możecie zobaczyć, że atmosfera na planie była naprawdę gorąca, a uczestnicy byli cali w nerwach, czekając na gości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje