Reklama

Reklama

"Squid Game": Debiutantka HoYeon Jung została międzynarodową gwiazdą!

Odkąd "Squid Game" zawitał na platformie Netflix, bije rekordy popularności. Kim jest gwiazda obsady HoYeon Jung i czy powstanie 2. sezon popularnej produkcji?

Odkąd "Squid Game" zawitał na platformie Netflix, bije rekordy popularności. Kim jest gwiazda obsady HoYeon Jung i czy powstanie 2. sezon popularnej produkcji?
HeYeon Jung gwiazdą serialu "Squid Game" /Instagram

Netflix już kolejny raz wykazał się możliwością przewidywania trendów, stawiając na produkcje rodzime. Południowokoreański "Squid Game" już teraz typowany jest na najlepszą premierę tego roku na tej platformie streamingowej. 

"Squid Game" to nowość platformy Netflix. Produkcja zadebiutowała 17 września i od tamtej pory nie znika z listy najpopularniejszych seriali. 

"Squid Game" - obsada

"Squid Game" opowiada o 456 bardzo różnych osobach, które otrzymują zaproszenie do udziału w tajemniczej grze. Łączy je jedno - wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką jest 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię "tradycyjnych" dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć. Komu uda się wygrać tę okrutną rozgrywkę i jaki jest jej prawdziwy cel? - czytamy w oficjalnym opisie serialu Netfliksa.

Reklama

Sensacją ostatnich dni okazała się być HoYeon Jung ze "Squid Game". Profil 27-latki w mediach społecznościowych obserwuje ponad 13 milionów użytkowników! Aż trudno uwierzyć, że występ w serialu, za który odpowiada Netflix, był jej aktorskim debiutem. 

HoYeon Jung, która w "Squid Game" wciela się w Sae-Byeok, wzbudziła szczególną sympatię widzów. Ostatnio zaliczyła swój debiut fabularny, ale jej przygoda z telewizją rozpoczęła się wcześniej, HoYeon Jung wystąpiła w czwartej odsłonie koreańskiego programu "Top Model". Dzięki temu zyskała rozgłos, trafiając na okładki prestiżowych magazynów modowych. Magazyn 'Vogue" nazwał ją nawet "top modelką Korei".

"Squid Game" - czy będzie 2. sezon?

Netflix nie potwierdził jeszcze, czy "Squid Game" doczeka się drugiego sezonu. Niestety w tej kwestii wciąż brakuje konkretnych informacji. Wiele jednak wskazuje, że popularność serialu może skłonić jego twórców do nakręcenia kolejnego sezonu popularnej produkcji. 

Ostatnio reżyser wyjawił, że nie ma opracowanego planu na drugą część, nie powstał także scenariusz. Na ewentualną kontynuację, trzeba więc będzie zapewne poczekać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Squid Game | Netflix | obsada | sezon 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy