Reklama

Spadające gwiazdy

To nie jest sprzyjający rok dla niektórych aktorów. Kiedyś byli znani i podziwiani. Dziś zależy im na jakiejkolwiek roli, byle dalej istnieć.

Grażyna Szapołowska ma w tym roku wyjątkowego pecha. Najpierw była awantura z dyrektorem Teatru Narodowego - Janem Englertem, który wyrzucił ją z pracy. Teraz serial, który jest głównym źródłem jej utrzymania, ma niedługo zejść z anteny.

Reklama

Rola w "Rezydencji" nie była szczytem jej ambicji. Jak sama stwierdziła: - Tęsknię za teatrem, marzę o kolejnej roli na scenie i z rozpaczy poszłam do serialu.

Stawka za dzień zdjęciowy była jednak całkiem pokaźna. Podobno Szapołowska dostała wyższą gażę niż Katarzyna Figura, której również bardzo zależało na dobrych dochodach.

Gwiazda ma chyba problemy finansowe, albo jest dość zdesperowana czekaniem na nowe role. Co prawda pojawiła się ostatnio w "Hotelu 52", ale tylko gościnnie. Przez brak ciekawych propozycji zdecydowała się nawet na reklamowanie... frytek.

Marek Barbasiewicz też nie miał szczęścia. Gra obecnie w "Wiadomościach z drugiej ręki". To niestety druga klapa tego sezonu.

Aktor rzadko występuje w serialach. Na tę rolę zdecydował się wyjątkowo, a wiele innych odrzucił. Szkoda, że akurat ta propozycja przypadła mu do gustu...

Kiedyś role spływały same. Zarówno obie panie, jak i pan Marek zachwycali swą urodą i talentem. Niestety teraz, kiedy zapanował kult młodości i piękna, starsze gwiazdy poszły w odstawkę.

Nawet mimo usilnych prób zatrzymania czasu, ich wiek jest często przeszkodą w otrzymaniu kolejnych propozycji. Zaczął się czas dla młodszego pokolenia i każda rola jest obecnie na wagę złota dla gwiazd z ubiegłego stulecia.

Szkoda, bo ich talent nie minął i powinien być brany pod uwagę przy doborze aktorów do ról.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje