Reklama

Socha namawia do macierzyństwa

Małgorzata Socha trzy miesiące po urodzeniu córeczki Zosi powróciła do pracy. Gra w serialach "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki". Młoda mama tryska energią i szczęściem.

Gwiazda już pod koniec listopada pojawiła się na planie "Na Wspólnej". - Bardzo się cieszę, że pracuję i że wróciłam do produkcji, w której czuję się jak w domu - powiedziała Małgorzata Socha po pierwszych zdjęciach.

Reklama

- Nie jestem zwariowaną mamą i nie wydzwaniam ciągle do domu, by sprawdzić, czy z dzieckiem wszystko w porządku. Koncentruję się na pracy, by dobrze zagrać i szybko wrócić do Zosi. Bo chwila bez dzidziusia to chwila stracona - śmieje się młoda mama.

Aktorka szczerze przyznaje, że macierzyństwo to coś wspaniałego. - Jako kobieta czuję się spełniona. Już wcześniej byłam zadeklarowaną zwolenniczką małżeństwa, teraz z kolei każdą kobietę namawiam na macierzyństwo - mówi z przekonaniem.

W opiece nad małą Zosią, która imię otrzymała po ukochanej babci aktorki, pomaga rodzina, a przede wszystkim mąż Krzysztof. - Jest przystanią, opoką i kimś dla mnie niezwykle ważnym w sferze zarówno uczuciowej, jak i życiowej. Wiem, że zawsze mogę na nim polegać - mówi aktorka o mężu.

Natomiast przyznaje, że rola babci jest bardzo ograniczona. - Moja mama zajmuje się tatą, który zachorował na Alzheimera - wyjaśnia Socha. - Nie ukrywam tego, bo uważam, że o takich rzeczach warto i należy mówić otwarcie. Atmosfera szczerości i miłości jest w rodzinie najważniejsza. Chcę, żeby w takiej wychowywała się nasza córka.

W grudniu aktorka rozpoczęła też pracę na planie 3. sezonu "Przyjaciółek". Co czeka jej bohaterkę Ingę w nowej serii? Zdradzamy, że przeprowadzi się do nowego mieszkania i będzie dręczył ją nieznośny sąsiad. No i znowu zacznie szukać pracy.

Czy aktorka prywatnie ma taką grupę wsparcia jak Inga? - Mam grono przyjaciół, ale nie jest ich wielu, bo stawiam na jakość, a nie ilość. Moją bardzo bliską przyjaciółką jest Andżelika Piechowiak, z którą znamy się ze szkoły teatralnej - mówi gwiazda. - Uważam, że kobieca solidarność i lojalność bardzo się przydają.

EM

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sochy | socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje