Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnicy pokazali dzieci

Anita i Adrian to uczestnicy trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para doczekała się dwójki pociech. Właśnie zaprezentowali w mediach społecznościowych ich nowe zdjęcia. Jak obecnie wyglądają Jerzy i Bianka?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak zgłosili się do trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zgodnie z ideą programu małżonkowie poznali się... na chwilę przed własnym ślubem! Czas pokazał, że decyzja ekspertów o takim dopasowaniu była "strzałem w dziesiątkę", a mimo upływu czasu Anita i Adrian tworzą szczęśliwy związek.

Para doczekała się nawet dwójki dzieci! W 2019 roku na świat przyszedł ich syn: Jerzy, a rok później do ich rodziny dołączyła córka: Bianka. Anita ze "Ślubu..." chętnie dzieli się uroczymi, rodzinnymi kadrami i nie inaczej było tym razem. Instagram uczestniczki show zapełnił się kolejną porcją fotografii, na których dumna mama pozuje wraz z pociechami.

Reklama

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała dzieci

Opublikowane fotografie to efekt sesji zdjęciowej, a mali modele idealnie odnaleźli się w powierzonych im rolach. W efekcie nowe kadry skradły serca internautów, którzy nie odmówili sobie przyjemności skomplementowania bohaterów ujęć!

"Ale słodziaki; córcia do taty podobna, a synek do mamy", "Cudowne dzieciaczki", "O rany, zdjęcia jak z filmu", "Dzieci śliczne jak laleczki", "Córeczka tatusia, a synek mamusi" - czytamy w komentarzach.

Sabina Obajtek

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Czytaj również:

"Top Model" 2021: Kto odpadł? Joanna Krupa: "Nie widzę tu modeli"

"Furioza": Rasowe kino uliczne [recenzja]

Kate Beckinsale kontuzjowana. Nie do wiary, co się stało!

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL