Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura Wielich i Karol Maciesz szykują się do ślubu?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku budzi wiele emocji. Widzowie bacznie śledzą losy uczestników, również po zakończeniu eksperymentu. Z pewnością wielu z Was pamięta Laurę Wielich i Karola Maciesza z 5. edycji show, którzy stworzyli parę dopiero po programie, a eksperci nie mieli z tym nic wspólnego. Czy zakochani już wkrótce planują rozpocząć nowy etap życia? Fani zaczynają spekulować, a wszystko przez najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura Wielich i Karol Maciesz

Nie od dziś wiadomo, że Laura Wielich i Karol Maciesz stworzyli parę dopiero po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ich z zupełnie innymi partnerami. Te związki nie przetrwały próby czasu, na szczęście uczestnicy poznali się po emisji show. Ich znajomość przerodziła się w poważne uczucie. Karol chętnie dzieli się z fanami wspólnymi ujęciami z ukochaną w mediach społecznościowych, a wielu internautów przyznaje, że specjaliści powinni połączyć ich od razu.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Pary niedopasowane

Laura Wielich w telewizyjnym eksperymencie została sparowana z Maciejem, a Karol Maciesz z Igą. Niestety, jak mogliśmy zobaczyć w programie, te pary zupełnie do siebie nie pasowały. Ich relacje wywoływały sporo kontrowersji, a przez co na niektórych uczestników spadła fala hejtu. Od zakończenia emisji minęło już sporo czasu, jednak nie wszystko się skończyło. Wręcz przeciwnie.

Okazuje się, że Laura i Karol, którzy spotkali się dopiero po "Ślubie od pierwszego wejrzenia", stworzyli parę, a ich miłość kwitnie. Ostatnio na instagramowym profilu mężczyzny pojawiło się zaskakujące zdjęcie, do którego dołączony był wymowny wpis. Uczestnik wrócił wspomnieniami do tego, co przeżył w telewizyjnym show i zwrócił się z prośbą do kolejnych uczestników, którzy w ten sposób będą chcieli znaleźć miłość. Przy okazji widzowie zaczęli się poważnie zastanawiać, czy zakochani planują ślub?

Zobacz również: 

"Sanatorium miłości": Zbyszek oświadczył się Ani na oczach milionów widzów!

Najsłynniejsze filmowe oblicza świętego Mikołaja

Tomasz Stockinger zarażony koronawirusem. Przejmujące nagranie aktora!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje