Reklama

Seriale sprzed lat na wakacje

Nadchodzi czas letnich przygód i wakacyjnych podróży. Stacje telewizyjne przygotowały serialowe propozycje w stylu retro. Przypomnimy sobie produkcje z dawnych lat.

Zabawna zamiana ról, poszukiwanie skarbów, wyprawa z dreszczykiem? A może przygody dzielnych czołgistów? Każdy zapewne wybierze coś dla siebie i z sentymentem obejrzy produkcje z lat swojego dzieciństwa. A dzisiejsze pokolenie młodych widzów będzie miało okazję zobaczyć, co przed laty bawiło ich rodziców.

Reklama

Stacje telewizyjne rozpoczynają w wakacje powtórki popularnych przed laty seriali. Oto, co zobaczymy.

Wielka heca

Na początek prawdziwa komedia pomyłek, czyli przezabawny serial "Dziewczyna i chłopak". Bliźniaczo podobne do siebie rodzeństwo Tosia i Tomek (Anna i Wojciech Sieniawscy), na skutek zbiegu okoliczności zamienia się miejscami. Tosia, jako chłopiec, jedzie na wakacje do leśniczówki wujostwa. Jej brat wyjeżdża na wakacje do ciotki, gdzie udając dziewczynkę, przewodzi swoim kuzynkom. Oboje czeka mnóstwo przygód i niezwykłych doświadczeń.

Na tropie templariuszy

Zwolenników kryminalnych zagadek ucieszy na pewno "Samochodzik i templariusze". Serial opowiada o przygodach grupy dzielnych harcerzy o wdzięcznych przezwiskach Wilhelm Tell, Wiewiórka i Sokole Oko, którzy pomagają historykowi sztuki i detektywowi-amatorowi (w tej roli niezrównany Stanisław Mikulski) odnaleźć ukryte skarby zakonu templariuszy. Cała grupa niestrudzenie podąża tropem tajemnicy. To prawdziwy i niebezpieczny wyścig z czasem, bo nie tylko oni chcą znaleźć zakonne kosztowności...


Siły nadprzyrodzone

Jeśli potrzebujecie jeszcze większych emocji, to zapewni je Wam serial "Wakacje z duchami". Bohaterowie tej opowieści - "Pikador" (Henryk Gołębiewski), "Mandaryn" (Edward Dymek) oraz "Perełka" (Roman Mosior) spędzają wakacje w leśniczówce. Mają nieposkromioną fantazję i głowy pełne szalonych pomysłów. Kiedy dowiadują sie, że w pobliskim starym zamku pojawiły się duchy, postanawiają zbadać tą niecodzienną sprawę. Niewinna z początku przygoda zamienia się w zagmatwaną historię kryminalną, z którą nawet najwięksi detektywi mieliby problem.

Wojenna zawierucha

Któż z nas nie śledził z wypiekami na twarzy przygód dzielnej załogi czołgu Rudy 102? Każdy chłopiec chciał być Jankiem Kosem (Janusz Gajos), a każda dziewczynka Marusią-Aganiok (Pola Raksa), prawda? I choć teraz najmłodszych zajmują zupełnie inni bohaterowie, fani serialu "Czterej pancerni i pies" z przyjemnością raz jeszcze obejrzą ich wojenne przygody.

Szalone pomysły

Kto powiedział, że grzeczne panienki nie mają wspaniałych przygód? Irenka Borowska (Paulina Tworzyańska) z serialu "Panna z mokrą głową" jest beztroską, radosną dziewczynką, która będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu i wykazać ogromną odwagą. Co ją jeszcze czeka? Przekonajcie się sami!

Serialowy rozkład jazdy:

"Graczykowie, czyli Buła i spóła" - od piątku, 27 czerwca godz. 6.00 Comedy Central
"Hela w opałach 3" - od piątku, 27 czerwca godz. 16.00 TV Puls
"Przyjaciele 6" - od piątku, 27 czerwca godz. 19.20 Comedy Central
"Przyłbice i kaptury" - od piątku, 27 czerwca godz. 20.15 TVP Seriale
"Sto minut wakacji" - od piątku, 27 czerwca godz. 20.40 TVP ABC
"Dziewczyna i chłopak" - od piątku, 27 czerwca godz. 22.20 TVP ABC
"Wakacje z duchami" - od soboty, 28 czerwca godz. 15.50 TVP ABC
"BarON24" - od soboty, 28 czerwca godz. 8.10 TVP HD
"Halo Hans!" - od soboty, 28 czerwca godz. 16.00 ATM Rozrywka
"Panny i wdowy" - od niedzieli, 29 czerwca godz. 16.00 TVP Historia
"Panna z mokrą głową" - od środy, 2 lipca godz. 9.35 TVP 1
"Czterej pancerni i pies" - od czwartku, 3 lipca godz. 10.50 Kino Polska
"Samochodzik i templariusze" - od czwartku, 3 lipca godz. 16.20 TVP ABC
"Pogoda na piątek" - od czwartku, 3 lipca godz. 13.45 TVP Polonia.


JBJ

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz program telewizyjny!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Czterej pancerni i pies | Seriale sprzed lat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje