Reklama

Seksistowska reklama Pameli Anderson

Telewizyjna reklamówka z udziałem Pameli Anderson wywołała poruszenie w Wielkiej Brytanii. Klip, w którym była gwiazda serialu "Słoneczny patrol" pojawia się w skąpym bikini, uznany został za "seksistowski" i "degradujący kobiety".

W klipie, który jest reklamą australijskiej strony internetowej Crazydomains, 45-letnia gwiazda pojawia się w roli seksownej bizneswoman z głębokim dekoltem prowokującym towarzyszącemu jej w nudnej służbowej naradzie koledze z pracy do snucia erotycznych fantazji.

Reklama

Mężczyzna wyobraża sobie Pamelę Anderson w skąpym bikini, oddającą się zmysłowemu tańcu wspólnie ze swą asystentką. Erotyczny nastrój wzmaga... śmietanka do kawy, którą oblane są obie panie.

Organizacja Advertising Standards Authority (ASA), po otrzymaniu kilku skarg w sprawie reklamy, zdecydowała się zakazać jej emisji przed godziną 21, twierdząc, że jest "seksistowska i degradująca kobiety".

Według "Guardiana" firma Dreamscape Networks, która zarządza reklamowaną witryną, wzięła w obronę filmik twierdząc, że Anderson i jej asystentka przedstawione zostały jako "atrakcyjne, dynamiczne i pewne siebie bizneswomen" dodając, że klip miał mieć "humorystyczny" wydźwięk.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje