Reklama

Reklama

"Seks w wielkim mieście": Gwiazdor serialu w czasie pandemii wziął ślub!

"Po 20 latach razem postanowiliśmy się pobrać. Nie chcieliśmy, by rok 2020 był rokiem, którego wszyscy nienawidzą. Pomyśleliśmy więc, że warto zrobić w tym czasie choć jedną wspaniałą rzecz" - ogłosił John Corbett, czyli niezapomniany Aidan Shaw z serialu "Seks w wielkim mieście", w najnowszym wywiadzie. Żoną aktora została jego wieloletnia partnerka, Bo Derek.

John Corbett i Bo Derek

Pandemia dla niektórych okazała się impulsem do wprowadzenia wielu zmian w swoim życiu. Do grona takich osób zalicza się John Corbett, znany z kultowego "Seksu w wielkim mieście".

Pod wpływem globalnego kryzysu serialowy Aidan Shaw podjął wraz ze swoją partnerką, aktorką Bo Derek, decyzję o zalegalizowaniu ich trwającego niemal dwie dekady związku. Radosną nowinę przekazał liczącej ponad 1,2 miliona osób widowni, gdy pojawił się w programie "The Talk" współprowadzonym przez Jerry'ego O'Connella.

John Corbett wziął ślub!

"Jerry, nie mogę uwierzyć, że zapomniałem ci powiedzieć, że w okolicach świąt Bożego Narodzenia wziąłem ślub. Bo i ja pobraliśmy się! Nie chcieliśmy, by rok 2020 był rokiem, którego wszyscy nienawidzą. Pomyśleliśmy więc, że warto zrobić w tym czasie choć jedną wspaniałą rzecz. Jesteśmy ludźmi ceniącymi prywatność, więc nie rozgłaszaliśmy tego. Wiedzieli tylko nasi przyjaciele i członkowie rodziny. Nie mieliśmy też okazji, by publicznie o tym mówić. Jesteś moim kumplem, więc ci to mówię - tobie, całej Ameryce i, jak sądzę, reszcie świata" - ogłosił aktor. 

Reklama

Informację tę potwierdził również agent Bo Derek w rozmowie z "People". "Bo i John pobrali się podczas kameralnej ceremonii, która miała miejsce pod koniec zeszłego roku" - wyjaśnił.

John Corbett i Bo Derek są parą od 2002 roku. Od tamtej pory wiodą razem szczęśliwe, ustabilizowane życie, skutecznie unikając wikłania się w skandale. W kwietniu ubiegłego roku w wywiadzie udzielonym Fox News aktorka wyjaśniła, dlaczego wraz z ukochanym nie podjęli do tej pory decyzji o zalegalizowaniu związku. "Myślę, że kiedy zakładasz rodzinę w młodym wieku z zamiarem posiadania dzieci, jest to wspaniałe zobowiązanie. My jesteśmy na innym etapie. Mam wielu przyjaciół, którzy się rozwiedli lub rozwodzą. Sekret udanego związku polega na tym, by cieszyć się każdym wspólnym dniem, bez względu na to, czy jest on usankcjonowany prawnie" - powiedziała. 

"Seks w wielkim mieście" doczekał się kontynuacji

W życiu aktora nastąpiło sporo zmian nie tylko w kwestiach prywatnych, ale także zawodowych. Wkrótce zobaczymy go w nadchodzącej kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" zatytułowanej "And Just Like That...". W kwietniu światowe media obiegła informacja, że serialowy Aidan dołączył do obsady produkcji, powracając do swojej słynnej roli.

Na ekranie pojawi się on u boku m.in. Sarah Jessiki Parker, Kristin Davis, Cynthii Nixon, Chrisa Notha oraz Evana Handlera. Fabuła składającego się z 10 odcinków serialu będzie koncentrować się na Carrie, Mirandzie i Charlotte, które mierzą się z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą życie po pięćdziesiątce. Premiera pierwszego sezonu serii zaplanowana jest na końcówkę 2021 roku.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Seks w wielkim mieście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama