Reklama

Sekrety gwiazdorskich par

"Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani, czy ta Pani tego Pana zna"? Na to i wiele innych pytań, mających ustalić, czy partnerzy pasują do siebie jak dwie połówki przysłowiowej pomarańczy, odpowiedź znajdziemy w nowym rozrywkowym show "On i Ona", które - poczynając od 21 marca - gościć będzie na antenie Polsatu w każdą niedzielę o godzinie 16.45.

W programie tym, realizowanym na bazie niezwykle popularnego w Anglii formatu BBC "Mr&Mrs", znane pary małżeńskie będą miały za zadanie udowodnić, jak dobrze znają swoje poglądy, upodobania, zwyczaje i gusty.

Reklama

We wrocławskim studiu Grupy ATM, gdzie powstaje program, mogliśmy podejrzeć i podsłuchać jak "testowane" były ze swego partnerstwa trzy pary, bo właśnie tyle bierze udział w każdym odcinku: Piotr Kupicha z żoną Agatą, Piotr Skarga z żoną Beatą oraz Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. W trakcie "przesłuchiwania" tych par dowiedzieliśmy się m.in., że Piotr Kupicha jest zachwycony "pupą" swojej żony i marzy o Harleyu Davidsonie, Cezary Harasimowicz nie byłby zadowolony, gdyby jego partnerka Grażyna Wolszczak musiała przytyć do roli, a Piotr Skarga, ewentualnie, poddałby się operacji plastycznej nosa, zaś jego żona Beata nie cierpi, gdy mąż mówi na nią "myszko".

Wygrywa rzecz jasna ta para, która w ogniu pytań wykaże się najlepszą wiedzą na swój temat. Nagrodą w programie są pieniądze, które zwycięzcy przekazują na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Program prowadzony jest przez Agatę Młynarską i Krzysztofa Ibisza. "Ja i Krzysiek znamy się od lat i bardzo lubimy. Można powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółmi. Wcześniej, jeszcze zanim złączyło nas życie zawodowe, mieliśmy ze sobą bardzo dużo wspólnego - podobny temperament, energię, poczucie humoru, rodzaj wrażliwości. No i urodziliśmy się w tym samym roku!" - przyznaje Agata Młynarska, dowodząc tym samym, że prowadzący program są niezwykle zgranym duetem.

Krzysztof Ibisz podziela to przekonanie: "Zawsze marzyłem, żeby pracować z Agatą. Wspólny program to dla mnie wielka frajda". Dowiedzieliśmy się również, co zdaniem prowadzących jest w związku dwojga ludzi najistotniejszą sprawą. "Lojalność i poczucie humoru" - twierdzi Młynarska. "Zaufanie i szczerość" - uważa Ibisz.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sekret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje