Reklama

Reklama

Schreiber o małżeństwie z politykiem: Wszystkie swoje cechy stłamsiłam na rzecz bycia żoną

Marianna Schreiber wystąpiła w ostatnim odcinku programu Kuba Wojewódzki. Aspirująca modelka opowiedziała m.in. o swojej relacji z mężem, politykiem PiS, Łukaszem Schreiberem.

Marianna Schreiber wystąpiła w ostatnim odcinku programu Kuba Wojewódzki. Aspirująca modelka opowiedziała m.in. o swojej relacji z mężem, politykiem PiS, Łukaszem Schreiberem.
Marianna Schreiber na gali LGBT Film Festival /FORUM /Agencja FORUM

Marianna Schreiber zyskała popularność, gdy pojawiła się na castingu do ostatniej edycji "Top Model". Jak szybko wyszło na jaw, kobieta jest żoną polityka PiS, Łukasza Schreibera. Wyznała wtedy, że do programu zgłosiła się bez wiedzy męża 

Schreiber szybko odpadła z programu, jednak postanowiła niezwłocznie wykorzystać popularność i rozpoczęła aktywną działalność w mediach społecznościowych. 

Reklama

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki zapytał celebrytkę, czy tym razem jej mąż jest świadomy jej udziału w programie. - To jest klasyczne pytanie. Gdzie nie pójdę, to się każdy pyta, czy mój mąż wie. Tak, wie - odpowiedziała nieco wzburzona. Zdecydowała się także jednak na ciepłą wypowiedź o swoim mężu. - Mój mąż jest bardzo dobrym człowiekiem. Jak coś robi dla ludzi, to robi to na 100 procent - wyznała. 

Marianna Schreiber powiedziała także o tym, że środowisko polityczne przed małżeństwem był jej zupełnie obce. - Te wszystkie swoje cechy stłamsiłam na rzecz bycia żoną, bycia w miejscu, które mnie zaskoczyło. Bo ja w ogóle się nie interesowałam polityką. Nie wiedziałam, co to znaczy znaleźć się w takim miejscu - powiedziała. 

Marianna Schreiber - mąż, wiek, dzieci

Kuba Wojewódzki zapytał Schreiber także o to, czy zamierza się rozwieść. - Zamiaru nie mam. Ale czekam cierpliwie, aż mój mąż wykaże się stuprocentową miłością, która pozwoliłaby mu zaakceptować mnie na 100 procent - odpowiedziała. 

Marianna Schreiber ma 28 lat. Wraz z mężem Łukaszem Schreiberem wychowuje 6-letnią córkę, Patrycję. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Łukasz Schreiber

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL