Reklama

Reklama

Sandra Kubicka pręży ciało

Sandra Kubicka wie, jak rozpieszczać swoich fanów. Modelka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza relacje z codzienności. Ostatnio w jej wirtualnej galerii pojawiło się krótkie nagranie, na którym pokazała, jak beztrosko potrafi się bawić... w wyjątkowym towarzystwie!

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka prezentuje wdzięki przed obiektywem

Sandra Kubicka stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. 26-latka regularnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją kilkaset tysięcy internautów z całego świata.

Modelka zamieszcza tam nie tylko relacje z realizacji kolejnych projektów zawodowych. W jej wirtualnej galerii nie brakuje też bardziej prywatnych publikacji czy ujęć z codzienności.

Sandra Kubicka na łonie natury

Ostatnio Sandra Kubicka dodała krótkie nagranie. Na filmie widzimy, jak ćwiczy jogę i bawi się w promieniach słońca. Początkowo to konkretne sekwencje ćwiczeń, które później ustępują pola spontanicznym ruchom!

Reklama

W aktywnościach na świeżym powietrzu Sandrze Kubickiej towarzyszy ukochany pupil - suczka Luna, która raczej nie podziela zainteresowania jogą. Trzeba jednak przyznać, że jest niezwykle urocza!

Katarzyna Solecka

Czytaj więcej:

Okrutna nagość w polskim filmie?

Znamy zwycięzcę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

"Milionerzy": Polonista poległ na pierwszym pytaniu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje