Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości" zamiast "Rolnik szuka żony"? Zdjęcia do nowego programu TVP rozpoczęte!

Rozpoczęły się zdjęcia do nowej produkcji TVP "Sanatorium miłości". W poniedziałek, 3 grudnia, dwanaście osób wyruszyło z Bielska-Białej do Ustronia, gdzie realizowany będzie program.

W poniedziałek, 3 grudnia, w Bielsku-Białej zauważono ekipę realizującą "Sanatorium miłości". Dwunastka uczestników wsiadła do dwóch kolorowych "Nysek" i udała się w drogę. Przystankiem docelowym jest Sanatorium Równica w Ustroniu (Beskid Śląski) - tam program będzie powstawał.

Widzowie TVP1 program zobaczą już w styczniu 2019 roku. Produkcja pokazywana będzie w niedzielne wieczory w tym samym paśmie, w którym emitowany był "Rolnik szuka żony".

Co wydarzyło się w finale piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Kliknij!

Reklama

Program "Sanatorium miłości" jest połączeniem reality show z dokumentalną formą.

Produkcję poprowadzi Marta Manowska, gospodyni programu "Rolnik szuka żony".

"Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje" - mówi Manowska.

W programie bierze udział 12 osób, które skończyły 60 lat i nie mają zobowiązań. "Sanatorium miłości" ma przełamywać stereotypy w myśleniu o osobach przebywających na emeryturze lub będących w wieku emerytalnym.

W programie dwanaście osób spotka się w Sanatorium Równica w Ustroniu. Przez kolejne dni będą oni się poznawać i uczestniczyć w sanatoryjnym turnusie.

O nowej produkcji Marta Manowska opowiedziała w listopadzie w programie "Pytanie na Śniadanie".

"Bardzo szanuję starszych ludzi. Mają w sobie doświadczenie, elegancję, a dodatkowo nic już nie muszą. Mają w sobie i mądrość, i nutę szaleństwa" - opowiadała Manowska w programie TVP.

"Czekają nas fajfy, czekają nas dyskoteki, dancingi i głębokie rozmowy" - zachęcała do oglądania programu dziennikarka.

Premiera "Sanatorium miłości" planowana jest na styczeń 2019 roku w TVP1.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama