Reklama

Reklama

Ruszyły zdjęcia do 5. serii "rodzinki.pl"

Rozpoczęły się zdjęcia do 5. serii "rodzinki.pl"! Nowe odcinki uwielbianego przez widzów serialu trafią na antenę TVP 2 już we wrześniu.

Informację o tym, że cała ekipa "rodzinki.pl" ponownie spotyka się na planie, oficjalnie potwierdziła producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke.

- Powstają nowe odcinki naszego serialu - powiedziała w rozmowie z nami, zdradzając przy okazji, że jedną z gwiazd, które zobaczymy w 5. serii "rodzinki.pl" w gościnnych epizodach będzie Magdalena Boczarska.

To, w kogo wcieli się Magdalena Boczarska, trzymane jest na razie w tajemnicy, ale wiadomo już na pewno, że zagra u boku Tomasza Karolaka (Ludwik Boski) i Małgorzaty Kożuchowskiej (Natalia Boska).

Reklama

Aktorka znana doskonale m.in. z "Czasu honoru" nie będzie jedyną gwiazdą, która wystąpi w nowych odcinkach uwielbianego przez widzów Dwójki serialu.

- W życiu Boskich pojawi się wiele bardzo interesujących i... barwnych postaci - zapewnia Dorota Kośmicka-Gacke.

Zdradzamy, że w jednym z pierwszych odcinków 5. sezonu "rodzinki.pl" Tomek Boski (Maciej Musiał) wyprowadzi się z domu i zamieszka w wynajętym mieszkaniu z przyjaciółmi - Bolem (Daniel Dziorek), Maćkiem (Jan Raubo) i dwoma nowymi kumplami.

- W najbliższym czasie odbędzie się casting do ról dwóch współlokatorów Tomka, Bola i Maćka - mówi nam producentka serialu.

Nowe odcinki "rodzinki.pl" pojawią się na antenie TVP 2 we wrześniu.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: zdjecia | odcinki | TVP 2 | nowe odcinki | serial | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy