Reklama

Rusin w drugiej części "Rejsu"

Kinga Rusin, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, ma szansę na udział w sequelu kultowego "Rejsu" Marka Piwowskiego. Rusin miałaby zagrać samą siebie, czyli żurnalistkę uczestniczącą w wycieczce statkiem.

Plany realizacji "Rejsu II" nabierają powoli rumieńców. Odbyły się już pierwsze castingi i wyłoniono w nich część aktorów-amatorów, którzy dominować będą w filmie, choć obok nich znajdą się również zawodowcy.

Reklama

Dlaczego Piwowski zainteresował się właśnie Kingą Rusin?

"Uważam, że wielu z dziennikarzy ma prawdziwy talent aktorski. Obserwuję ich od dłuższego czasu i wyłoniłem już sobie kilka prawdziwych perełek" - wyznał reżyser w rozmowie z "Faktem".

W "Rejsie II" mają pojawić się również w roli aktorów znani sportowcy, prezenterzy telewizyjnych programów rozrywkowych i twórcy kabaretowi.

Ponieważ poprawił się ostatnio stan zdrowia Stanisława Tyma, czołowej postaci "Rejsu" z 1970 roku, wszystko wskazuje więc na to, że ceniony aktor i satyryk również znajdzie się ekipie aktorskiej.

Reżyser chciałby, aby zdjęcia do "Rejsu II" rozpoczęły się jeszcze tego lata, a premiera filmu pod koniec 2009 roku.

Przypomnieć warto, iż planowane w lecie 2006 roku rozpoczęcie realizacji "Rejsu II" nie udało się z powodu braku pieniędzy. Piwowski zapewnia jednak, że taka sytuacja już się nie powtórzy, bo są poważni inwestorzy.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kinga | Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje