Reklama

Rusin kontra Kuźniar. To świetna reklama!

Prezenterzy TVN ostro spierają się na wizji. Ponoć stacja ma im to za złe. Czy na pewno? To świetna reklama!

Największe sławy TVN coraz częściej wchodzą ze sobą w konflikty, i to na oczach widzów!

Reklama

Oficjalnie mówi się, że szefowie próbują łagodzić te konflikty. A nieoficjalnie? I stacja, i jej gwiazdy niewątpliwie zyskują w ten sposób popularność. W tym szaleństwie jest metoda?

Pierwsza kłótnia, o jakiej stało się głośno, to ta między Kingą Rusin a Jarosławem Kuźniarem. Prezenterka obraziła się, gdy młodszy kolega publicznie podważył jej talent pisarski.

Kuźniara, używając jeszcze mocniejszych słów krytyki, szybko wsparła Dorota Wellman. Przedtem ponoć była ostra wymiana zdań przy castingach na prowadzącego "X Factor". Kandydatem Wellman był Kuźniar, Rusin była ponoć za kolegą z "Dzień Dobry TVN", Bartoszem Węglarczykiem.

Od tamtej pory między Rusin a tych dwojgiem trwa wojna. I na wizji to widać!

Od konfliktów nie stroni też kolejna gwiazda stacji, showman Kuba Wojewódzk. Jego spory z Robertem Kozyrą czy Dodą trwają od tak dawna, że nikt już nie pamięta, od czego się zaczęły. Wojewódzki nie hamuje się również w "X Factor", gdzie przy każdej okazji próbuje dopiec swoim kolegom jurorom, Mai Sablewskiej i Czesławowi Mozilowi.

Ostatnio od Kuby oberwał też Szymon Majewski, nazwany podstarzałym satyrykiem. Czy to nowa metoda na sławę w show-biznesie?

sa

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje