Reklama

Reklama

Rozenek poprowadzi "Taniec z gwiazdami"?

Jeśli komuś wydawało się, że prowadzenie dwóch flagowych programów TVN to wszystko, na co stać Małgorzatę Rozenek, to był w błędzie...

Wygląda na to, że "Perfekcyjna pani domu" brana jest przez producentów "Tańca z gwiazdami" pod uwagę jako prowadząca kolejną edycję show.

Nim jednak przekonamy się, o prezenterskim talencie Małgorzaty Rozenek, będziemy mieli okazję poznać ją w jeszcze innej roli, a mianowicie... pisarki.

Wzorem swojej odpowiedniczki, czyli brytyjskiej perfekcyjnej pani domu Anthei Turner, celebrytka napisze książkę "Poradnik perfekcyjnej pani domu".

- Zainspirowały mnie kobiety, które spotykam zarówno przy okazji kręcenia mojego programu, jak i w życiu prywatnym. Książka zostanie podzielona na kilka rozdziałów zatytułowanych m.in 'Kuchnia', 'Łazienka', 'Salon'. Każdy z nich będzie dodatkowo podzielony na trzy części: 'Wyburzanie', 'Organizacja' oraz 'Dekoracja' - powiedziała w jednym z wywiadów.

Reklama

Książka, która ukaże się najprawdopodobniej w grudniu, bez wątpienia okaże się bożonarodzeniowym hitem. Nas zastanawia tylko, jak gwiazda TVN-u znajduje na wszystko czas... Miejmy nadzieję, że odpowiedź na to pytanie znajdziemy właśnie w jej książce.

Katarzyna Dzik

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

TV14
Dowiedz się więcej na temat: tańce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje