Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony": Pierwsze spotkania

​Przyszedł czas na pierwsze spotkania. W drugim odcinku trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", wyemitowanym w niedzielę, 11 września 2016 w TVP1, uczestnicy spotkali się z osobami, które wybrali po przeczytaniu listów.

​Przyszedł czas na pierwsze spotkania. W drugim odcinku trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", wyemitowanym w niedzielę, 11 września 2016 w TVP1, uczestnicy spotkali się z osobami, które wybrali po przeczytaniu listów.

Czy rozmowy twarzą w twarz potwierdziły wrażenia z listów? Czy rolnicy i kandydatki na ich żony znaleźli wspólny język? Który z pretendentów do ręki Moniki - jedynej kobiety w gronie uczestników programu "Rolnik szuka żony" - zdołał zafascynować dziewczynę?

Niektórzy uczestnicy programu od razu byli zachwyceni widokiem swych wybranków i wybranek, nie kryli fascynacji osobami, które poznali. Pojawiły się jednak również momenty rozczarowania i poczucie "nieporozumienia". Sprawdźmy, z kim spotkali się rolnicy.

Kandydaci Moniki

Wielkopolanin Artur z zawodu jest fizjoterapeutą i dogoterapeutą. Lubi między innymi rower, jazdę konną, pływanie i bieganie.

Opolanin Dawid ma 26 lat i nie znosi nudy. Jeździ na rowerze, hoduje papugi, imał się też różnych zawodów. Obecnie pracuje jako tapicer.

Kolejny w programie Wielkopolanin - Dawid - ma 24 lata, wyższe wykształcenie, uprawia sporty - kolarstwo, jazdę konną i tenis ziemny.

Niespełna 40-letni Dominik jest wdowcem, samotnie wychowującym 9-letniego syna. W programie szuka kobiety, która potrafiłaby zadbać o rodzinne zacisze.

Łukasz z województwa lubelskiego lubi długie spacery po lesie i majsterkowanie. Potrafi zreperować zarówno samochód, jak i nowoczesny traktor.

28 letni Marek na spotkanie przyjechał ze Śląska. Na co dzień pracuje jako masażysta, udziela się też w medycznym magazynie militarnym.

Rafał spędził 8 lat w Irlandii. Po powrocie zajął się prowadzeniem gospodarstwa. Lubi spędzać czas zarówno aktywnie, jak i oglądając filmy lub czytając książki.

Robert to 32-letni prawnik z Nowego Sącza. W wolnych chwilach wędruje po Beskidach, zbiera grzyby. Lubi rozśmieszać innych.

Reklama

30-letni Tomasz urodził się i wychował na mazurskiej wsi. Hobbystycznie zajmuje się stolarstwem i pszczelarstwem, ma też oswojoną świnkę.

Zbyszek z wykształcenia jest kucharzem. Lubi jazdę konną i przejażdżki bryczką, nieobce są mu też sekrety hodowli koni.

Kandydatki Łukasza

Agnieszka ma 23 lata i z wykształcenia jest ratownikiem medycznym. Świetnie tańczy, nieobce jest jej malowanie, uczy się też w szkole weterynaryjnej.

Anna pochodzi z Wielkopolski, zaocznie studiuje finanse i rachunkowość, a wolne chwile spędza na poznawaniu nowych miejsc, pieczeniu ciast, czytaniu książek.

Anna ma 25 lat i za swój największy talent uważa rysowanie, nie stroni jednak też od tańca, jazdy na rolkach i spotkań ze znajomymi. W programie szuka faceta idealnego.

Pasją 30-letniej Warszawianki Beaty jest jazda na rowerze. Dużo radości dają jej też spacery ze swoimi dwoma psami. Poszukuje mężczyzny, który kocha zwierzęta.

Marlena w życiu stawia na spontaniczność, odwagę, otwartość i pozytywne nastawienie. Lubi aktywnie spędzać czas - biegać, jeździć na rowerze i rolkach, grać w tenisa.

Kujawianka Patrycja jest absolwentką farmacji, której nieobce jest życie na wsi i sekrety warzenia piwa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze.

Zuzanna ma 22 lata, uwielbia taniec, śpiew i dalekie podróże. Jest osobą szczerą, upartą w dążeniu do celu.

24-letnia Dorota z Dolnego Śląska szuka kogoś, kto wie, czego chce od życia, jest zdecydowany założyć rodzinę, a przy tym był mężczyzną szczerym i uczciwym.

Kandydatki Zbyszka

Pani Bogumiła - była nauczycielka - urodziła się i wychowała się na wsi. Obecnie jest na emeryturze i prowadzi małą, domową kwiaciarnię. Rozwódka, matka piątki dzieci.

Ulubionym zajęciem pani Darii są spacery, rowerowe wycieczki i podróże w towarzystwie swojej 9-letniej córeczki. W wolnych chwilach uczy angielskiego.

Pani Irena pochodzi z Elbląga, gdzie zajmuje się hodowlą kur niosek, zimą zaś dorabia opiekując się dziećmi i pracując w kawiarni. Ma za sobą dwa poważne związki.

Pani Jadwiga pochodzi z Brwinowa, ale aktualnie mieszka w Irlandii, gdzie pełni obowiązki babci. Bardzo lubi gotować, a jej pierogi, pasztety, faworki i szarlotka cieszą się słuszną sławą.

Panna Jadwiga jest inżynierem leśnictwa. Wolny od pracy czas spędza na autokarowych i pieszych wycieczkach po Polsce. Szuka mężczyzny, który nie krępowałby jej wolności.

Pochodząca ze Śląska pani Jolanta prowadzi własny butik z damską odzieżą. Czas wolny od pracy poświęca na podróże, sport i doskonalenie swoich umiejętności dekoratorskich i kulinarnych.

Pani Krystyna pochodzi z Warszawy, ale obecnie mieszka we Frankfurcie. Nieliczne wolne chwile poświęca długim spacerom, jeździe na rowerze, pracy na działce i szydełkowaniu.

Pochodząca z Małopolski pani Łucja lubi spacery po górach, jazdę na nartach i wycieczki samochodowe. Od 3 lat rozwiedziona, ma syna w Warszawie i córkę w Szkocji.

Pani Wiesława pochodzi z Braniewa, gdzie przez wiele lat pracowała jako agronom, obecnie pędzi życie wdowy i emerytki. Tęskni za kulturalnym, szanującym siebie i innych mężczyzną.

Kandydatki Szymona

Anna ukończyła administrację na warszawskim UKSW, mieszka na wsi i pomaga swoim rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa. Wraz z rodzicami, dwójką braci i dziadkiem tworzą szczęśliwą rodzinę.

Ewelina - na pierwszym miejscu w jej życiu jest Bóg. Lubi fotografię i wszelkiego rodzaju prace plastyczne. W zeszłym roku rozpoczęła naukę zawodu terapeuty zajęciowego.

27-letnia Grażyna mieszka w Krakowie, ma wykształcenie wyższe. Lubi tańczyć, piecze pyszne ciasta i jak sama przyznaje, ma zdolności matematyczne.

23-letnia Katarzyna z Chorzowa pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. Wolny czas najchętniej spędza na spacerach i rozmowach z najbliższymi.

Małgorzata pochodzi z Pomorza. Choć z wykształcenia jest księgową, obecnie pomaga swojemu ojcu w prowadzeniu działalności gospodarczej. Zdeklarowana wegetarianka.

Maria pochodzi z Wielkopolski i z wykształcenia jest inżynierem elektrotechnikiem. Wierzy, że wszystko ma swoje miejsce w boskim planie i że naszym zadaniem jest je odnaleźć.

Pochodząca z województwa łódzkiego Anna ukończyła administrację na warszawskim UKSW, ale mieszka na wsi i pomaga swoim rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa.

Marzena pracowała już m.in. jako opiekun medyczny w hospicjum oraz terapeuta zajęciowy. Spędziła też pewien czas w klasztorze, z którego odeszła na własną prośbę. Wolny czas spędza spacerując.

Urszula ma lat 30, mieszka w Warszawie i zajmuje się zawodowo grami planszowymi. Lubi taniec, pieczenie ciast i ogrodnictwo. Chciałaby znaleźć mężczyznę wierzącego i odpowiedzialnego.

Kandydatki Marka

Pani Anna to właścicielka rolno-ogrodniczego gospodarstwa, gdzie mieszka wraz z rodzicami i dwójką swoich dzieci z pierwszego małżeństwa. Miłośniczka dobrych książek.

Pani Beata po tragicznej śmierci męża (pół roku po ślubie) skupiła się na samotnym wychowaniu synka. Ceni piesze wędrówki po górach, zbieranie grzybów i wspólne pływanie z synem.

Ślązaczka Dorota ponad połowę swojego życia przeżyła jako szczęśliwa mężatka. Teraz - po śmierci męża - samotnie opiekuje się 12-letnią córką. Miłośniczka zwierząt, muzyki i książek.

Pani Grażyna pochodzi z Ostrołęki, pracuje w firmie odzieżowej i mieszka ze swoim 16-letnim synem. Oprócz syna kocha też taniec, spacery, jazdę na rowerze i książki.

Pani Hanna przyjechała ze stolicy Wielkopolski i prowadzi sekretariat jednej z poznańskich uczelni. Wolny czas spędza na czytaniu książek i spotkaniach z przyjaciółmi.

Panna Katarzyna pochodzi z Poznania, pracuje w bibliotece. W wolnych chwilach czyta książki, ogląda filmy, chodzi na gimnastykę i spotyka się z przyjaciółmi. Lubi gotować i jeździć na rowerze.

39-letnia Sylwia zajmuje się księgowością, mieszka wraz z rodzicami i 13-letnim synem. Zapalona cyklistka, spacerowiczka i czytelniczka, kobieta odpowiedzialna i słowna.

Sylwia jest 38-letnią rozwódką z małej miejscowości w województwie łódzkim. Dumna matka dwóch synów. Miłośniczka rowerowych przejażdżek, dobrej literatury i ruskich pierogów.

Przypomnijmy, że spośród zaproszonych osób, mogą wybrać tylko trzy, które zaproszą do swych domów. Kogo wybiorą? Tego dowiemy się już za tydzień (18 września) w TVP1.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL