Reklama

"Rolnik szuka żony": Czas rozstania

To już ostatnie spotkanie z rolnikami szukającymi miłości. Za chwilę bohaterowie programu wrócą do normalnego życia.

To już ostatnie spotkanie z rolnikami szukającymi miłości. Za chwilę bohaterowie programu wrócą do normalnego życia.
Po raz ostatni uczestnicy "Rolnika..." spotkali się dzień po finale, podczas Wielkiego Testu o Internecie /Artur Zawadzki /Reporter

Ta edycja programu "Rolnik szuka żony" dostarczyła widzom wielu niespodzianek i trzymała w napięciu do samego końca.

Wydawało się, że związek Rafała i Justyny to już historia. Okazało się jednak, że po nieudanej randce w wesołym miasteczku młodzi ludzie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. - Nic nie dzieje się bez przyczyny. Może gdyby nie było spotkania w Gdyni, wszystko potoczyłoby się inaczej. Tamto zdarzenie dało nam do myślenia - mówi dziś Justyna.

Jeszcze bardziej widzów zaskoczyła rolniczka Ania. Mariusz oświadczył się jej przed kamerami i wszystko wskazywało na to, że będzie wesele. Zamiast tego nastąpiło rozstanie. - Mariusz zauroczył mnie tym, że jest ojcem samotnie wychowującym dziecko. A to nie jest prawda. Matka podrzuciła mu syna, a on zaraz wyjechał do Londynu i zostawił dziecko babce. Ja tego nie rozumiem - opowiada Ania o powodach rozstania z narzeczonym. Również Eugeniusz pozostał singlem. - W programie nie miałem dość czasu, by się z kimś dobrze zapoznać, poznać jego sposób patrzenia na życie - tak tłumaczy, czemu nie znalazł partnerki.

Reklama

Na szczęśliwe zakończenie liczyć może inna para: Grzegorz i Ania. Od początku wyglądali na najbardziej zdecydowanych w programie. Rolnik przyznał, ze snują wspólne plany na przyszłość. Widzowie wiedzą już, że Grzegorz szuka pierścionka dla Ani. "Podsuwa mi od czasu do czasu różne katalogi" - powiedziała uśmiechnięta dziewczyna. Z kolei rolnik, jak zwykle tajemniczo, wyznał: "Rozmawiamy sobie z Anią o różnych sprawach".

W święta zobaczymy odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony 2". Bohaterowie obydwu edycji show podzielą się z widzami anegdotami z planu, opowiedzą, co u nich słychać. Zdradzą też, jak teraz wygląda ich życie, odpowiedzą na pytania internautów i skomentują najciekawsze plotki na swój temat. Marta Manowska zadba o to, by nie zabrakło tradycyjnej choinki, prezentów i niespodzianek. Czy rolnikom udzieli się świąteczna atmosfera? Przekonamy się w sobotę 26 grudnia o godz. 18.30.

Następną okazją do spotkania będzie może wesele którejś z par?

Wiadomo już, że trzecia seria show zadebiutuje na antenie TVP 1 w 2016 roku. Marta Manowska namawia do zgłaszania się nie tylko rolników. W drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy wystąpiła rolniczka. W nowej edycji będą mogli wziąć udział m.in. także sadownicy, rybacy, winiarze i pszczelarze.

Przypomnijmy, że program "Rolnik szuka żony", a także prowadząca Marta Manowska zostali nominowani do tegorocznych nagród Telekamer "Tele Tygodnia".

Marta Manowska powalczy o statuetkę w nowo powstałej kategorii "nadzieja telewizji". Jej rywalami jest kwartet aktorów:  Paulina Chruściel, Piotr Głowacki, Maciej Musiał i Stefan Pawłowski.

Z kolei show "Rolnik szuka żony" znalazł się wśród nominowanych w kategorii "program rozrywkowy".  Aby otrzymać Telekamerę "Tele Tygodnia", będzie musiał otrzymać więcej głosów niż: "Mam talent!", "Paranienormalni Toonight", "The Voice of Poland" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Nagrody przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą sms-ów. Chcesz wziąć udział w głosowaniu? Dowiedz się, jak to zrobić!

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer "Tele Tygodnia" odbędzie się 22 lutego 2016 roku w Teatrze Polskim w Warszawie i będzie transmitowane przez TVP2.

TV14
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy