Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Tego widzowie nie zobaczyli

Już w niedzielę, 20 listopada, wieczorem dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Tymczasem, zobaczmy kilka fragmentów produkcji, których widzowie TVP1 nie obejrzeli w poprzednim odcinku.

Już w niedzielę, 20 listopada, wieczorem dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Tymczasem, zobaczmy kilka fragmentów produkcji, których widzowie TVP1 nie obejrzeli w poprzednim odcinku.
Jak potoczyły się losy Moniki i Tomka? /TVP

Producenci programu "Rolnik szuka żony 3" ujawnili na oficjalnym profilu na Facebooku niepublikowane dotąd materiały z romantycznych randek bohaterów produkcji.

"Jak już pisaliśmy nie sposób zmieścić całego dnia 10 osób w czterdziestoparominutowym programie. Na szczęście jest internet, w którym możemy pokazać Wam to, czego nie daliśmy rady pokazać w programie" - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Udostępniono między innymi część randki Zbigniewa z Irenką.

"Mogę powiedzieć, że jestem zauroczony, trochę zakochany. Jestem szczęśliwy" - oświadczył Zbigniew, który nawet zapytał swą wybrankę, co myśli na temat... ślubu kościelnego. "Skoro tak mówi, to znaczy, że traktuje mnie bardzo poważnie" - przyznała Irena. Para relaksowała się w SPA w Hotelu Arłamów. Zobaczcie, co tam się działo!

Reklama


Szymon przed randką z Marysią przyznał, że czuje rozdarcie.

"U mnie iskra się nie zapaliła. Zostańmy w przyjaźni i kontakcie" - oświadczył młody rolnik podczas kolacji. Zanim padły smutne słowa, przez moment było słodko. A to za sprawą miejsca, w którym znaleźli się bohaterowie programu, czyli Żywego Muzeum Piernika w Toruniu. Zobaczcie! Tego nie było w programie!


Randka Łukasza i Patrycji też nie należała do udanych...

"Mam wątpliwości. Nie pasujemy do siebie" - powiedział rolnik jeszcze przed randką. Dziewczyna nie kryła, że jest zawiedziona i zarzuciła mu wprost, że ją zwodził. "To Ty mnie całowałeś i obejmowałeś" - oświadczyła. Zanim doszło do tej przykrej rozmowy, para wybrała się do Huty Szkła Kryształowego. Przez chwilę było miło... Zobaczcie!

Monika wyznała, że Tomek wciąż próbuje przebić się przez jej mur...

Rolniczka nie kryła, że ma coraz więcej wątpliwości. "Nie wiem, co on czuje tak naprawdę. Czy mówi, to co ja chcę usłyszeć, czy to co myśli" - stwierdziła. Z kolei Tomek oświadczył, że nie zamierza się poddawać i będzie walczył o serce kobiety. Czy Monika i Tomek ułożą sobie wspólnie życie?

Przypomnijmy, że finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 3" nakręcono w dwa miesiące po wydarzeniach, które widzowie obejrzeli 13 listopada. W tym czasie wiele mogło się zdarzyć. Jak się potoczyły los par z programu, zobaczymy 20 listopada w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy