Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Prezentacja uczestników

Odcinkiem specjalnym rozpoczęła się trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony". W niedzielę wielkanocną, 27 marca, widzowie telewizyjnej Jedynki poznali 2 rolniczki i 8 rolników, którzy walczą o udział w programie.

Odcinkiem specjalnym rozpoczęła się trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony". W niedzielę wielkanocną, 27 marca, widzowie telewizyjnej Jedynki poznali 2 rolniczki i 8 rolników, którzy walczą o udział w programie.
10 osob walczy o udział w programie "Rolnik szuka żony 3" /Facebook

Czego brakuje do szczęścia uczestnikom programu "Rolnik szuka żony 3"? Tylko jednego - drugiej połówki. W serii krótkich wizytówek, każdy z 10 uczestników nowej edycji zdradził widzom swoje pasje, marzenia, plany na przyszłość.

Kim są uczestnicy trzeciej edycji programu?

Adam (27 lat) wspólnie z rodzicami prowadzi gospodarstwo położone w malowniczym województwie podlaskim. Miał okazję zobaczyć wielki świat, kilka miesięcy spędził w Stanach Zjednoczonych i od pierwszego dnia pobytu był pewien, że jego miejsce jest na podlaskiej wsi. Teraz szuka partnerki, która przyjedzie i być może zostanie z nim do końca życia. Jaki jest Adam i jaka powinna być jego wybranka?

Damian (29 lat), to jeden z najmłodszych uczestników programu. Pochodzi z Mazowsza i zajmuje się uprawą warzyw, głównie dyń, kabaczków i cukinii, które następnie sprzedaje na podwarszawskich targowiskach. Jest dowcipny, pełen energii i gotowy na to, żeby zmienić swoje życie. - Kobiecie mógłbym dać dużo miłości - przekonuje. Czy dzięki programowi będzie miał na to szansę?

Tanzania, Meksyk, Kuba - to tylko niewielka część z podróżniczej mapy Łukasza (31 lat). Ukończył ogrodnictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Spędził 7 miesięcy w USA. Dziś swoje doświadczenia wykorzystuje prowadząc z rodzicami niemal 100 hektarowe gospodarstwo rolne. Świetnie radzi sobie w pracach na gospodarstwie i wie jak zorganizować sobie wolny czas. Niestety poszukiwania partnerki na życie dotychczas nie szły mu tak dobrze, jak prace w rolnictwie i podróżowanie. Jakiej kobiety szuka?

Marek (44 lata), to bardzo wrażliwy człowiek. Jest rozwodnikiem i prowadzi duże gospodarstwo hodowlane w sercu Warmii i Mazur. Razem ze swoimi dziećmi - 22-letnią Karoliną i 21-letnim Adamem - hoduje gęsi, konie, owce, strusie i egzotyczne ptactwo. - Większej wartości poza rodziną nie ma - przyznaje. Z synem i córką są bardzo zżyci, ale wszyscy czują, że kogoś im brakuje. - Tata jest opiekuńczy, pracowity, pomysłowy, umie gotować i nawet lubi - zachwala córka. Czy dzięki programowi zakocha się na nowo?

Stanowcza, poukładana ale i uśmiechnięta wegetarianka. Jej największą miłością są konie, którymi zajmuje się od wielu lat. Monika (31 lat) pochodzi z Dolnego Śląska, prowadzi gospodarstwo rolne, hodowlę koni i salon spa dla zwierząt. Jest również entuzjastką i zawodniczką WKKW - Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Szuka mężczyzny, który podzieli jej pasje. Czy w tym galopie zajęć znajdzie się czas na miłość?

Reklama

Kasia (36 lat) jest kobietą solidną, poukładaną i racjonalną. Z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska. Razem z rodzicami i rodzeństwem zarządza dużą rodzinną firmą produkującą owoce i warzywa. Prywatnie jest mamą czterolatki. - Chciałbym spotkać takiego faceta, który lubi wstawać rano i ma pasje do życia. Potrzebuje silnego mężczyzny, który zapanuje troszeczkę nad moim temperamentem - mówi Kasia. Czy znajdzie osobę, która sprosta jej wymaganiom?

Anioł na ziemi - tak mówi o nim syn, który zgłosił ojca do programu. Krzysztof (47 lat) jest rozwodnikiem, 7 lat po ślubie żona wyjechała za granicę i już nie wróciła. Dzieci zostały z nim, całe życie poświęcił na wychowanie i prace na gospodarstwie. Wiele w życiu przeszedł i teraz wreszcie chciałby zadbać o siebie i znaleźć kobietę, dzięki której codzienne powroty do domu będą radością.

O tym, że Zbigniew (57 lat) zasługuje na miłość najlepiej wiedzą jego dzieci, które zgłosiły ojca do programu. Zbigniew jest wdowcem, któremu podobno niczego nie brakuje. Sam rozbudował gospodarstwo, z wykształcenia leśnikiem oraz drogowcem, a z zawodu i zamiłowania rolnikiem i pszczelarzem. Czy w programie znajdzie swoją przyszłą partnerkę?

Paweł (25 lat) mimo młodego wieku szuka kobiety gotowej na trwały związek. Odziedziczył spore gospodarstwo po dziadku, które prowadzi z wielkim zaangażowaniem. Jest kawalerem z Wielkopolski, a do szczęścia brakuje mu tylko ciepła i bliskości. Czy w programie znajdzie kobietę, która rozpali ten dom i jego serce?

Szymon (29 lat) to kawaler z województwa zachodniopomorskiego. Z wykształcenia mgr inż. leśnictwa, ze specjalizacją ochrony leśnej i środowiska. Z zamiłowania i zawodu rolnik. Żyje w zgodzie ze swoimi wartościami. Chciałby, żeby jego partnerka - tak jak on - widziała swoją przyszłość w jedności z Bogiem i naturą. Do tej pory nie udało mu się stworzyć trwałego związku, który doprowadziłby go przed ołtarz. Teraz chce dać sobie szansę i spróbować jeszcze raz. Jakim wymaganiom musi sprostać jego partnerka?

Kto dostanie się do programu? Tego dowiemy się we wrześniu. Losy pięciu osób spośród zaprezentowanej dziesiątki, które dostaną najwięcej listów, będziemy śledzili w TVP1 jesienią.

Wszystkie informacje o programie można znaleźć na oficjalnej stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL