Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Poważne dylematy. Kogo wybrać?

Przed trudnym wyborem stają bohaterowie trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Monika, Szymon, Łukasz, Marek i Zbigniew muszą wreszcie zdecydować, kogo wybrać. Czy pomogą im w tym opinie rodziny i przyjaciół?

Przed trudnym wyborem stają bohaterowie trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Monika, Szymon, Łukasz, Marek i Zbigniew muszą wreszcie zdecydować, kogo wybrać. Czy pomogą im w tym opinie rodziny i przyjaciół?
Poważna rozmowa Moniki i Tomka /TVP

W ósmym odcinku "Rolnik szuka żony 3" (emisja 23 października 2016) rolnicy zaprosili rodzinę i przyjaciół, aby poznać ich opinie na temat kandydatów na męża i żony.

Monika ma poważny dylemat. Dobrze czuje się zarówno w towarzystwie Roberta, jak i Tomka. Co zrobi? W decyzji miała jej pomóc randka z Tomkiem. Dziewczyna wprost zapytała mężczyznę, czy widzi się u jej boku. Tomek powiedział, że dziewczyna musiałaby nieco zwolnić tempo i że jest "otwarty na propozycję". Dodał też, że nie widzi pełnego zaangażowania Moniki. Dziewczyna była nieco rozczarowana rozmową, ale to wcale nie znaczy, że Tomek jest bez szans.

Reklama

Koleżanki, które pojawiły się u Moniki powiedziały, że chyba Robert lepiej do niej pasuje, ale z kolei Tomek patrzy na nią w taki sposób, który może świadczyć o jego poważnym zaangażowaniu. Co zrobi Monika? To nie będzie łatwa decyzja.

Problem ma także Szymon. Mężczyzna wciąż nie wie, która z kobiet jest najbliższa jego sercu. Tym razem rolnik wybrał się na randkę z Kasią, ale przejażdżka łódką wcale nie rozwiała jego wątpliwości. Marysia i Ula wyczuwają jego niezdecydowanie, a znajomi chyba niewiele mu pomogli. Cześć przyjaciół wskazała na Kasię, część na Ulę, niektórzy na Marysię.

Szymon ma niewiele czasu na podjęcie decyzji i naprawdę trudno przewidzieć, co zrobi.

Marek nie zdradza, która z kobiet podoba mu się najbardziej. Tym razem wybrał się na randkę z Beatą. Kobieta wyznała przed kamerami, że czuje się pewnie, bo widzi, że bardzo podoba się rolnikowi. Z kolei Marek powątpiewa, czy Beata odnajdzie się w życiu na wsi. Kasia i Ania stwierdziły, że mają nadzieję, iż "Marek wybierze dobrze dla sobie" (żadna nie powiedziała, że chce, żeby Marek ją wybrał: Ania wskazała Kasię, a Kasia - Anię). Beata oświadczyła wprost, że nie lubi przegrywać i chce, żeby Marek wybrał właśnie ją...

Czy w wyborze pomogą mu przyjaciele? "Moją faworytką jest Ania, on potrzebuje takiej Kasi, a wybierze Beatę" - powiedziała znajoma Marka. Sam rolnik przyznał, że ma wątpliwości.

U Zbigniewa wydaje się, że wszystko jest już jasne. Mężczyzna wybrał się z randkę z Bogusią i postanowił nauczyć ją strzelać z wiatrówki. Powiedział jej wprost, że jest dla niego zbyt gadatliwa, ale nie przeszkodziło mu to w podrywaniu i obejmowaniu kobiety. Irena wydaje się być spokojna o swoją przyszłość - od początku programu widać, że to właśnie ona pociąga Zbigniewa najbardziej.

Rodzina i przyjaciele także wskazują na Irenę. Synowa rolnika powiedziała wprost, że Bogusia mówi za dużo i "nie zawsze na temat".

A co z dziewczynami Łukasza? Rolnik już w poprzednim odcinku wyznał, że nie wybierze Agnieszki. Serce podpowiada mu, żeby zdecydował się na Patrycję, a rozum, żeby postawił na Anię. To właśnie ona najbardziej spodobała się rodzicom rolnika. Czy weźmie pod uwagę ich opinię?

Część przyjaciół wskazała na wesołą Patrycję, ale większość po spotkaniu doszła do wniosku, że do Łukasza bardziej pasuje spokojna Ania. Nikt nie wybrał Agnieszki... Co zrobi Łukasz? Tego dowiemy się już za tydzień (30 października).

Warto dodać, że niedzielny (23.10) odcinek programu "Rolnik szuka zony 3" obejrzało ponad 5,1 miliona widzów. To rekord w tej edycji.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy