Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Pierwsze decyzje podjęte!

W trzecim odcinku trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali osoby, które chcą lepiej poznać i zaprosili je do swych domów. Jakiego wyboru dokonali Monika, Łukasz, Szymon, Marek i Zbigniew?

Pierwsze rozstania w programie "Rolnik szuka żony 3"

W zeszłym tygodniu widzowie telewizyjnej Jedynki byli świadkami pierwszych spotkań, teraz nadszedł czas na pierwsze rozstania. Jak rolnicy poradzili sobie z podjęciem decyzji? Kogo ostatecznie zaprosili do swoich domów? W niedzielę, 18 września, widzowie TVP dowiedzieli się, jakie decyzje podjęli uczestnicy programu "Rolnik szuka żony".

Z kim widzowie spotkają się w kolejnych odcinkach? Sprawdźcie!

Wybór Moniki

Opolanin Dawid ma 26 lat i nie znosi nudy. Jeździ na rowerze, hoduje papugi, imał się też różnych zawodów. Obecnie pracuje jako tapicer.

30-letni Tomasz urodził się i wychował na mazurskiej wsi. Hobbystycznie zajmuje się stolarstwem i pszczelarstwem, ma też oswojoną świnkę.

Reklama

Robert to 32-letni prawnik z Nowego Sącza. W wolnych chwilach wędruje po Beskidach, zbiera grzyby. Lubi rozśmieszać innych.

Wybór Łukasza

Agnieszka ma 23 lata i z wykształcenia jest ratownikiem medycznym. Świetnie tańczy, nieobce jest jej malowanie, uczy się też w szkole weterynaryjnej.

Anna ma 25 lat i za swój największy talent uważa rysowanie, nie stroni jednak też od tańca, jazdy na rolkach i spotkań ze znajomymi. W programie szuka faceta idealnego.

Kujawianka Patrycja jest absolwentką farmacji, której nieobce jest życie na wsi i sekrety warzenia piwa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze.

Wybór Zbyszka

Pani Bogumiła - była nauczycielka - urodziła się i wychowała się na wsi. Obecnie jest na emeryturze i prowadzi małą, domową kwiaciarnię. Rozwódka, matka piątki dzieci.

Pani Irena pochodzi z Elbląga, gdzie zajmuje się hodowlą kur niosek, zimą zaś dorabia opiekując się dziećmi i pracując w kawiarni. Ma za sobą dwa poważne związki.

Pochodząca z Małopolski pani Łucja lubi spacery po górach, jazdę na nartach i wycieczki samochodowe. Od 3 lat rozwiedziona, ma syna w Warszawie i córkę w Szkocji.

Kandydatki Szymona

23-letnia Katarzyna z Chorzowa pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. Wolny czas najchętniej spędza na spacerach i rozmowach z najbliższymi.

Maria pochodzi z Wielkopolski i z wykształcenia jest inżynierem elektrotechnikiem. Wierzy, że wszystko ma swoje miejsce w boskim planie i że naszym zadaniem jest je odnaleźć.

Urszula ma lat 30, mieszka w Warszawie i zajmuje się zawodowo grami planszowymi. Lubi taniec, pieczenie ciast i ogrodnictwo. Chciałaby znaleźć mężczyznę wierzącego i odpowiedzialnego.

Wybór Marka

Pani Anna to właścicielka rolno-ogrodniczego gospodarstwa, gdzie mieszka wraz z rodzicami i dwójką swoich dzieci z pierwszego małżeństwa. Miłośniczka dobrych książek.

Pani Beata po tragicznej śmierci męża (pół roku po ślubie) skupiła się na samotnym wychowaniu synka. Ceni piesze wędrówki po górach, zbieranie grzybów i wspólne pływanie z synem.

Panna Katarzyna pochodzi z Poznania, pracuje w bibliotece. W wolnych chwilach czyta książki, ogląda filmy, chodzi na gimnastykę i spotyka się z przyjaciółmi. Lubi gotować i jeździć na rowerze.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama