Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Łucja porzuciła Zbigniewa

W programie "Rolnik szuka żony 3" wielka niespodzianka. Jedna z kobiet postanowiła opuścić program. Co się stało?

W programie "Rolnik szuka żony 3" wielka niespodzianka. Jedna z kobiet postanowiła opuścić program. Co się stało?
Łucja i Zbigniew /TVP

W piątym odcinku programu "Rolnik szuka żony 3" (emisja 2 października 2016) zaproszeni przez rolników goście przekonali się, jak wygląda życie na wsi.

Ranne wstawanie, praca na polu albo w oborze, naprawa ogrodzenia, dojenie kóz, skubanie gęsi, czyszczenie uli, wywożenie odchodów zwierząt, mycie stajni - wiejskie życie to nie tylko sielanka.

Przypomnijmy, że do Moniki przyjechali Dawid, Tomasz i Robert. Łukasz zaprosił Agnieszkę, Annę i Patrycję. Jakiego wyboru dokonał Zbigniew? W jego domu pojawiły się Bogumiła, Irena i Łucja. Do Szymona przyjechały trzy dziewczyny, które wybrał młody rolnik, a mianowicie - Katarzyna, Maria i Urszula. Z kolei o względy Marka rywalizowały będą: Anna, Beata i Katarzyna.

Reklama

Monika swoimi chłopakami wydaje się być zachwycona. Jeszcze nie wiadomo, czy ma jakiegoś faworyta. Młoda rolniczka mówi, że czuje się świetnie.

"Chłopcy spisują się rewelacyjnie. Każdy rwie się do pracy. Zabierają mi narzędzie z rąk. Trochę zaczynam się nudzić" - mówi Monika.

Łukasz zabrał dwie dziewczyny w pole - Anię i Patrycję, a w domu została Agnieszka, która miała dla wszystkich przygotować obiad. Podczas jazdy ciągnikiem Łukasz przekomarzał się z dziewczynami.

"Jesteś dla mnie ciągle niemiły" - powiedziała ze śmiechem Patrycja. "A nie widzisz, że kto się lubi, ten się czubi?" - zapytał Łukasz.

U Szymona także praca wre. Dziewczyny pomagają mu jak mogą. Świetnie spisały się przy wynoszenia obornika oraz układając siano. "Młode, silne, zdrowe są, więc niech robią" - oświadczył młody rolnik. Wciąż nie wiadomo, która dziewczyna jest najbliższa jego sercu. Nie czuć również między nimi rywalizacji.

"To spory wysiłek, ale naprawdę zdarzały się sytuacje sporego śmiechu i fajnej współpracy między nami" - powiedziała Kasia, która okazała się najsilniejsza z całej trójki.

Zbigniew wybrał się na randkę z Łucją, w trakcie której okazało się, że to nie był najwłaściwszy wybór mężczyzny. Zbigniew przyznał wprost, że Łucja nie jest jego faworytką i że woli młodsze kobiety, a szczególnie Irenę. Wywołało to spore niezadowolenie kobiety, która postanowiła natychmiast opuścić program. Łucja zarzuciła Zbigniewowi, że nie jest szczery.

"Po co wybierałeś starsze kobiety, skoro chcesz młode" - powiedziała Łucja do Zbigniewa. Padły ostre słowa: "Spadaj, nienawidzę Cię. Nie żałuję, że odjeżdżam".

U Marka także pierwszy kryzys? Ania wyznała, że boi się zwierząt, a po skubaniu gęsi wyznała, że nie chciałaby tego robić już nigdy więcej. "Zaczynam się bać, że mnie to może przerastać" - dodała.

Co będzie dalej, zobaczymy już za tydzień, 9 października, w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony 3".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL