Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Kto ma największe szanse?

Trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony" bije rekordy oglądalności. Już ponad 5 mln widzów zasiada przed telewizorami, aby śledzić losy bohaterów produkcji. Przed nami odcinek wyjątkowy - w niedzielę, 30 października, rolnicy i jedna rolniczka staną przed ostatecznym wyborem kandydata na męża bądź żonę. Czy podejmą zaskakujące decyzje?

Monika, Szymon, Łukasz, Zbigniew i Marek - bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 3"

Przed fanami produkcji najbardziej emocjonujący odcinek serii. Już 30 października okaże się, jakie decyzje podejmą bohaterowie programu.

Kogo zdecydują się wybrać Monika, Szymon, Marek, Łukasz i Zbigniew? Przypomnijmy, że o serce Moniki walczą Tomek i Robert. Na decyzję Szymona czekają Kasia, Ula i Marysia. Łukasz ma do wyboru Anię, Patrycję lub Agnieszkę. W domu Marka na decyzję rolnika czekają Beata, Ania i Kasia. Zbigniew uszczęśliwi albo Bogusię albo Irenę.

Kandydaci Moniki

Monika już pożegnała się w Dawidem, zatem do wyboru ma tylko Tomasza albo Roberta. Na kogo postawi? To na pewno nie będzie łatwa decyzja.

Reklama

30-letni Tomasz urodził się i wychował na mazurskiej wsi. Hobbystycznie zajmuje się stolarstwem i pszczelarstwem, ma też oswojoną świnkę.

Robert to 32-letni prawnik z Nowego Sącza. W wolnych chwilach wędruje po Beskidach, zbiera grzyby. Lubi rozśmieszać innych.

Kandydatki Zbigniewa

Zbigniew także ma tylko dwie panie do wyboru. Rolnik dosyć szybko pożegnał się z Łucją, teraz na jego decyzję czekają Bogusia i Irena.

Bogusia - była nauczycielka - urodziła się i wychowała się na wsi. Obecnie jest na emeryturze i prowadzi małą, domową kwiaciarnię. Rozwódka, matka piątki dzieci.

Irena pochodzi z Elbląga, gdzie zajmuje się hodowlą kur niosek, zimą zaś dorabia opiekując się dziećmi i pracując w kawiarni. Ma za sobą dwa poważne związki.

Kandydatki Łukasza

Łukasza czeka niełatwy wybór. Choć już wyznał, że raczej nie postawi na Agnieszkę, to chyba wciąż nie wie, czy woli Anię czy Patrycję. Jak sam powiedział: "Serce podpowiada Patrycję, ale rozum - Anię". Co zrobi?

Agnieszka ma 23 lata i z wykształcenia jest ratownikiem medycznym. Świetnie tańczy, nieobce jest jej malowanie, uczy się też w szkole weterynaryjnej.

Ania ma 25 lat i za swój największy talent uważa rysowanie, nie stroni jednak też od tańca, jazdy na rolkach i spotkań ze znajomymi. W programie szuka faceta idealnego.

Kujawianka Patrycja jest absolwentką farmacji, której nieobce jest życie na wsi i sekrety warzenia piwa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze.

Kandydatki Szymona

Przed Szymonem także trudna decyzja. Młody rolnik przyznał, że wciąż nie wie, która z kobiet jest najbliższa jego sercu. Naprawdę trudno przewidzieć, co zrobi Szymon.

23-letnia Kasia z Chorzowa pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. Wolny czas najchętniej spędza na spacerach i rozmowach z najbliższymi.

Marysia pochodzi z Wielkopolski i z wykształcenia jest inżynierem elektrotechnikiem. Wierzy, że wszystko ma swoje miejsce w boskim planie i że naszym zadaniem jest je odnaleźć.

Ula ma lat 30, mieszka w Warszawie i zajmuje się zawodowo grami planszowymi. Lubi taniec, pieczenie ciast i ogrodnictwo. Chciałaby znaleźć mężczyznę wierzącego i odpowiedzialnego.

Kandydatki Marka

Marek nie zdradza, która z kobiet podoba mu się najbardziej. "Moją faworytką jest Ania, on potrzebuje takiej Kasi, a wybierze Beatę" - powiedziała znajoma rolnika. W przypadku Marka chyba najtrudniej przewidzieć, co zrobi.

Ania to właścicielka rolno-ogrodniczego gospodarstwa, gdzie mieszka wraz z rodzicami i dwójką swoich dzieci z pierwszego małżeństwa. Miłośniczka dobrych książek.

Beata po tragicznej śmierci męża (pół roku po ślubie) skupiła się na samotnym wychowaniu synka. Ceni piesze wędrówki po górach, zbieranie grzybów i wspólne pływanie z synem.

Kasia pochodzi z Poznania, pracuje w bibliotece. W wolnych chwilach czyta książki, ogląda filmy, chodzi na gimnastykę i spotyka się z przyjaciółmi. Lubi gotować i jeździć na rowerze.

Oto, co będzie działo się w kolejnym odcinku programu "Rolnik szuka żony 3". Zobaczcie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy