Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Kim jest chłopak Moniki?

Monika Jezior, bohaterka trzeciej edycji "Rolnik szuka żony", nie związała się co prawda z Tomkiem, którego wybrała w programie, ale wyznała, że spotyka się z innym mężczyzną, który napisał do niej list. Kim jest wybranek rolniczki?

Monika w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 3" wyglądała na szczęśliwą

"Droga Moniko, całkiem przypadkiem obejrzałem twój film wizytówkę, przyznaję, iż oczarowałaś mnie. Jesteś piękną i mądrą kobietą, z wielką pasją i ambicjami. Postanowiłem zgłosić się do programu, aby mam nadzieję, móc cię poznać" - zaczynał się list Filipa.

"Całe życie jestem związany z jeździectwem. Już jako junior startowałem w zawodach, a WKKW [wszechstronny konkurs konia wierzchowego - olimpijska konkurencja jeździectwa, jeden z najbardziej widowiskowych sportów konnych - red.] było zawsze moją wielką pasją. Konie były moim życiem i w zasadzie całkowicie je kształtowały" - pisał dalej mężczyzna.

Reklama

"To jest list, który przyszedł do programu. Czytałyśmy go, wtedy przy stole" - przypomniała Marta Manowska w finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony 3". Monika nie zaprzeczyła.

Filip pochodzi z Gdyni, jest biznesmenem i prowadzi firmę szkoleniową. Monika przyznała, że choć mężczyzna napisał do niej list, ostatecznie nie pojawił się w programie i nie znalazł się na jej liście wybranków. Potem jednak kobieta ponownie sięgnęła po listy i postanowiła dać mu szansę, ale już poza kamerami. Jak widać, było warto. Rolniczka wyznała, że od jakiegoś czasu spotyka się z Filipem.


"To już trwa. Fajny jest, mocny, silny. Warto było. Program pomógł mi, choć troszkę boczkiem, z wertepami... To co chciałam osiągnąć w programie, osiągnęłam. Trzeba nam życzyć szczęśliwego finału" - powiedziała uśmiechnięta Monika podczas rozmowy z Martą Manowską.

Dlaczego nie udał się związek Moniki i Tomka, którego rolniczka sama wybrała w programie? Kobieta wyznała, że chłopak za bardzo odkrył przed nią swoje uczucia, że czuła się zdobywana, ale ona też chce zdobywać... Poza tym, on się w niej zakochał, ale ona nie odwzajemniła tego uczucia.

Niebawem dowiemy się, jak zakończy się historia Moniki i Filipa. Czy ta historia będzie miała happy end?

Przypomnijmy, że program połączył już jedną parę. Kasia i Dawid są po zaręczynach i planują ślub.

Z bohaterami programu "Rolnik szuka żony" widzowie Jedynki nie rozstają się bowiem na długo. 25 grudnia, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, Jedynka zaprasza wszystkich widzów na specjalny odcinek show, by wspólnie z uczestnikami trzech dotychczasowych jego edycji zasiedli do wspólnego stołu. Nie zabraknie choinki i pierogów, a przede wszystkim nowinek, anegdot i wspomnień z okresu realizacji programu.

Trzecia seria "Rolnika..." okazała się jego najlepiej oglądaną edycją, gromadząc ponad 4,6 mln widzów i najwyższe udziały - 30 proc. Najlepiej oglądane odcinki trzeciej serii, z widownią powyżej 5 mln, miały swoje premiery 23 października oraz 6 listopada. Podczas emisji show TVP1 była pierwszym wyborem widzów, zdecydowanie wyprzedzając konkurencję.

Rewelacyjne wyniki wykreowały reality show Jedynki na najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce. O utrzymanie tego prymatu twórcy "Rolnika..." zamierzają ostro zawalczyć w ramach czwartej jego edycji, najprawdopodobniej jesienią 2017 roku. Przygotowania już się rozpoczęły - zgłoszenia do udziału w programie można składać do 31 stycznia.


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje