Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 2": Zajęcia gospodarcze

Życie na wsi to nie tylko kontakt z przyrodą, świeże powietrze i więcej przestrzeni życiowej. To również ciężka i wymagająca praca. Na własnej skórze już w najbliższą niedzielę o godz. 21.25. przekonają się o tym uczestnicy programu "Rolnik szuka żony".

Uczestników (oraz uczestniczki) show "Rolnik szuka żony" czekają w niedzielę zajęcia praktyczne

Kandydatki i kandydaci do serc rolniczej piątki zmierzą się z takimi zadaniami jak cięcie drzewa, koszenie, prowadzenie ciężkich maszyn rolniczych, wyprowadzanie bydła czy skubanie drobiu.

Dla wielu z nich - zwłaszcza tych pochodzących z miast - będzie to pierwsze zetknięcie z wiejską codziennością.

Przed emisja niedzielnego odcinka możemy podejrzeć, jak z jednym z licznych zadań radziły sobie zaproszone przez Rafała dziewczyny.

"Rolnik szuka żony" to polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego odnoszącego sukcesy w ponad 30 krajach świata, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Australii i USA.

Reklama

Uczuciowe zmagania rolników pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", emitowanego jesienią 2014 roku, średnio śledziło ponad 3,6 mln osób w grupie wszystkich widzów. Był to najpopularniejszy program rozrywkowy minionej jesieni. Finałowy odcinek polskiej edycji przyciągnął przed telewizory ponad 4,8 mln widzów.

Drugi sezon rolniczego show, który zadebiutował na antenie TVP 6 września, ogląda średnio ok 3,8 milionów widzów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje